GeriKelebek Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)

Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)
refid:29214356-spot ilişkili resim dosyası

e-Okul devlet ve özel ilköğretim okulları, anaokulları, özel eğitim kurumları, ortaöğretim kurumları tarafından kullanılmakta. E-okul modülünün haricinde, velilerin öğrencilerin okul durumlarının takibi için açılmış olan e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi (e-Okul VBS) bulunmaktadır. Peki, takdir ya da teşekkür alıp almayacağınızı merak ediyor musunuz? e-Okul veli bilgilendirme sistemine nasıl giriş yapılır ve e-Okul veli bilgilendirme sistemi hakkında tüm önemli gelişmeler haberimizde.

E-Okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde hem veliler hem de öğrenciler büyük kolaylık sağlamıştır.

E-Okul veli bilgilendirme sistemi ve yönetim bilgi sistemi ile öğrenci not ve devamsızlık bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. E-Okul veli bilgilendirme sistemi not ve devamsızlık bilgilerini öğrenmek ve E-Okul veli bilgilendirme sistemi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB) Türkiye’den karne manzaraları

E-Okul veli bilgilendirme sistemine girdiğinizde karşınıza ilk olarak bir sayfa gelecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmete açılmış olan E-Okul sistemi ile birlikte artık velisi olduğunuz öğrenci ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sistemin gelişmesi ile birlikte artık öğrenciler hakkında devamsızlık ve sınav sonuçları bilgisine ulaşabilirsiniz.

E - OKUL İÇİN TIKLAYINIZ

E - OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ İÇİN TIKLAYINIZ

E - OKUL YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ İÇİN TIKLAYINIZ

TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu sayfada ilk olarak resimde verilen sayıları doğru bir şekilde kodlamanız gerekmektedir. Daha sonra öğrenci TC kimlik numarasını girmelisiniz. Son olarak da öğrenci okul numarasını girdikten sonra tamam butonuna tıklamanız gerekir. Daha sonra açılmış olan sayfadan öğrenci fotoğrafı ile birlikte bazı bilgileri girerek E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapabilirsiniz. E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yaptıktan sonra öğrencinin okulla ilgili tüm bilgilerine ulaşabilir okul ve öğrenci ile ilgili tüm gelişmeleri takip altına alabilirsiniz.

Takdir Teşekkür Hesaplama | 2015 e-Okul Öğrenci Girişi-Dönem sonu not sorgulama (MEB)

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle