GeriKelebek Survivor'da kim elendi? Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da kim elendi? Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..

Survivor'da kim elendi? Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında nefes kesen bir eleme gecesi yaşandı. Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler Takımı eleme potasına Nihal, Gizem Kerimoğlu ve Gizem Memiç'i yazdı. Survivor'da en az oyu alan Nihal Candan, adaya veda etti.

Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Takımında heyecan dolu bir eleme yaşandı. Ada oylaması sonucunda Gizem Kerimoğlu'nun ismi çıktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan İbrahim ise, Gizem'in karşısına Nihal Candan'ın ismini söyledi.
Gönüllüler adasında gerginlik arttı. Sms oylaması sonucu birinci çıkan yine Semih oldu. Semih Gizem Kerimoğlu ve Nihal Candan'ın karşsına Gizem Memiç'in ismini söyledi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?
Survivor gönüllüler takımından bu hafta elenen yarışmacı olan Nihal Candan gitmeden önce takım arkadaşlarını sert şekilde eleştirdi.
Survivor‘da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında İbrahim’in adını söylediği Nihal Candan elenerek adaya veda etti. Pazar günü yapılan konseyde aynı grupta yer aldığı arkadaşları tarafından Semih yerine adı söylenen Nihal bu olaydan sonra büyük bir üzüntü yaşamıştı. Nihal Candan, Gizem Memiç ve Gizem Kerimoğlu’yla birlikte kaldığı elemede, en az sms oyunu aldığı için Survivor’dan elenen isim oldu.

30 MART 2016 SURVIVOR SMS OYLAMASI SONUÇLARI

1. Semih Öztürk

2.Serkay Tütüncü

3. Gizem Kerimoğlu

4.Damla Can

5.Gizem Memiç

6. Efecan

7.Nihal Candan

8. Zafer

Survivorda kim elendi Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..

“DAMLA ŞEHZADE ANASI GİBİ DOLAŞIYOR”

Eleme konseyinde kendi ismini söyleyen takım arkadaşlarını sert bir dille eleştiren Nihal Candan, bugüne kadar samimi olduğu Damla için ise ilginç ifadeler kullandı. Damla’yı şehzade anasına benzeten Nihal “Bu bölünmelerde en net mutluluğu yaşayan Damla’dır. 5 çocuğu olan şehzade anası gibi dolaşıyor ortalıkta. Yürüyüşü bile değişti. Normalde yapması gereken arayı bulmaktır. Bir kız bir kızı daha iyi anlar. Beklediğim oydu. Ama sahte dostluklardansa tek başıma yürümeyi tercih ederim” dedi.

“SEMİH’TEN KORKTULAR”

Takım arkadaşlarını Semih’in oylarından çekindikleri için kendi ismini yazdıklarını söyleyen Nihal Candan”Gönül isterdi ki buradan kızgınlık ve kırgınlıkla ayrılmayım hepsiyle vedalaşayım ama öyle olmadı. Benim için hayal kırıklığı oldu. 7 kişiyiz takımız kardeşlik dostluk denirken bir anda benim ismim söylendi. Semih gibi Survivor’ın başından beri mücadele ettiğimiz, oyunları sabote eden ve gönüllüler takımını yok sayan biri varken benim ismim söylendi. Semih’in oy potansiyelinden çekindikleri için beni söylediler.

“KARDEŞİZ DOSTUZ DERKEN BENİ SÖYLEDİLER”

Kafalarda geçenleri söylediğim için arkadaşları beni hainlikle takımı satmakla suçladı. Sözde abilerim ama 3. sınıf lise kantini düzeyinde dışlama politikaları uyguladılar. Şaşkınım, güvendiğim dağlara karlar yağdı. Bana herkes aynı şekilde davranmıyor. Gizem her zaman yanımdaydı. Sevdiğim insanlar böyle davrandığımda ağlıyorum. Sürü psikolojisiyle hareket etmek benim için uygun olmadı. Takım olmaya çalıştım ama takımlık buraya kadarmış” dedi.

Nihal yarışmaya veda ederken bazı takım arkadaşlarına ise vedalaşmadı. Efecan, Zafer ve Gizem Memiç dışındaki takım arkadaşlarına veda etmeden gitti.

SURVİVOR NİHAL CANDAN KİMDİR?

19 yaşında olan yarışmacı Mersin'de dünyaya gözlerini açtı. Özel bir üniversite olan Beykent üniversitesinde Hukuk fakültesinde öğrenciliğine devam ediyor.

Yapılan röportajlarda alışveriş yapmayı çok sevdiğini ifade eden Candan, her ay 1000 TL'yi alışverişe ayırdığını ifade etmektedir. İşte benim stilim programından Survivor'a transfer olan isim, işte benim stilimde en çok gerginlik oluşturan isimdi. 

Sürekli diğer yarışmacılarla sert tartışmalar yaşayan Nihal, 11. haftada elenerek yarışmadan gitmişti. Fİziksel özelliklerine bakıldığında, 1,65 metre boyunda olan yarışmacı, 56 kiloya sahip. 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle