GeriKelebek 'Su söz konusu olunca aklım kaçıyor'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Su söz konusu olunca aklım kaçıyor'

'Su söz konusu olunca aklım kaçıyor'
refid:23540475-spot ilişkili resim dosyası

Oyuncu, sunucu, iş kadını, tasarımcı ve her şeyden daha önemlisi anne... Pınar Altuğ Atacan, 10 parmağında 10 marifet olan kadınlardan. Üstelik tüm yoğunluğuna rağmen “Benim enerjim kolay tükenmez” diyor. Pınar Altuğ Atacan, iş ve özel hayatına dair merak edilenleri Hafta Sonu’na anlattı

Aynı anda birçok işle uğraşıyorsunuz. Çocukluktan beri böyle miydi Pınar Altuğ, yoksa hepsi tesadüflerle mi geldi?

Ben çocukluğumdan beri böyleyim. Her şeyi yapmam, her şeye yetişmem lazım gibi bir durumum var. Yetişemiyorum diyemem aslında. Çünkü dediğim zaman benim için durum hakikaten çok vahim. Başak burcuyum ve her işimi çok iyi programlayarak yapıyorum. Bazen kendi kendime “Manyak mısın sen? Ne yapıyorsun!” diyorum (gülüyor). Ama yaptığım programdan bir tanesi bile sekse mutsuz oluyorum. Kendime de o anlamda zarar veriyorum. Bu sadece iş hayatı olarak anlaşılmasın. Ben evde otururken de böyleyim. Televizyon seyrederken aynı anda ‘by Pınar Altuğ’ markası için bilgisayarıma gelen sipariş formlarını takip ediyorum. Her anım bir şeylerle uğraşarak geçiyor. Zaten takip etmezsem de olmaz. Sonuçta adımı verdiğim bir şeyi nasıl takip etmem? Ama bunların yanında aynı anda bilgisayarımdan işlerimi kontrol ederken örgü de örüyorum!   

El işi yeteneğiniz de var yani?

          

Tabii ki. Hem de çok küçük yaştan beri. Kışın kocamın giydiği bütün kazakları ben örüyorum. Son beş yıldır sokaktan kazak almıyor.

‘SÖZ KONUSU SU OLDUĞUNDA AKLIM KAÇIYOR’

Peki siz bunlardan hangisinin adınızın önünde yazılmasını istersiniz? Hangisi en çok Pınar Altuğ?

Anne olan Pınar. Çünkü en gerçek olan o. Gerçekten, söz konusu Su olduğunda aklım kaçıyor. O zaman daha dizginleyemediğim bir Pınar Altuğ çıkıyor ortaya. Kızım şu anda dört yaşında ve ileride kendi kanatlarıyla uçacak. Çocuklar bir yaşa kadar anneye ihtiyaç duyuyor. Sadece Su bana ihtiyaç duymuyor, benim de ona ihtiyacım var. Bu durum gerçekten sözle anlatılmaz. Çok garip bir şey.

Günün sonunda enerjinizin tamamen tükendiğini hissettiğiniz anda enerjinizi tekrar ne yerine getirir?

Benim enerjim kolay tükenmez. Çok zordur. Ben bittim diyorsam eğer o an gerçekten bitmişimdir ve o zaman beni sadece çikolata kendime getirir (gülüyor).

RÖPORTAJIN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİNDE


Yorumları Göster
Yorumları Gizle