GeriStil Victoria David'i delirtti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Victoria David'i delirtti

Victoria David'i delirtti
refid:28223785 ilişkili resim dosyası

'Çok dağınık biriyim, her dakika topuklu giyemem!' Bu sözler, 40 yaşındaki eski 'baharat kız', yeni moda tasarımcısı Victoria Beckham'a ait. Beckham, bu huyunun David Beckham'ı delirttiğini de itiraf ediyor.

Victoria Beckham, The New York Times’a çok dağınık olduğundan dem vurdu. 40 yaşındaki ünlü moda tasarımcısı, eski ‘baharat kız’ Beckham, ‘David evde sürekli benim dağınıklığımı topluyor ve bundan şikayet ediyor’ diyor.

‘David, obsesif kompülsif rahatsızlığa sahip biri. Her şeyin düzenli ve yerinde olmasını seviyor. Eşyaların temiz ve simetrik olması onun için çok önemli ve benim dağınıklığım onu epey zorluyor.’

Victoria Davidi delirtti

'KOŞTURURKEN TOPUKLU GİYEMEM'

Victoria Beckham, sanıldığı gibi 7/24 topuklu ayakkabıyla gezmediğini de ifşa ediyor. New York Moda Haftası’na yapacağı hazırlık için Londra’da bulunan ofisinde çok nadir topuklu ayakkabı giydiğini, o koşturmaca sırasında rahat ayakkabılarla olmayı tercih ettiğini söyledi.

Victoria Davidi delirtti

‘Ofiste en çok giydiğim şey düz veya spor ayakkabılar, jean pantolonlar, kazaklar… Bu insanları sanırım şaşırtacaktır ama rahat olmayı tercih ediyorum. Çünkü yapılması gereken çok iş var’ diyor.

HOLLYWOOD ONU TERCİH EDİYOR

Victoria Davidi delirtti

Victoria Davidi delirtti

Eva Longoria, Cameron Diaz, Anna Kendrick gibi isimler Beckham'ın tasarımlarını tercih ediyor.

Victoria Beckham, 2008’de kendi markasını yarattığında küçük bir ofis içinde üç kişilik bir ekiple işe başladığını, bugün ise birkaç büyük ofis içinde yaklaşık 150 kişilik bir ekibi olduğunu söylüyor.Yorumları Göster
Yorumları Gizle