GeriStil Ünlülerin romantik saçları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlülerin romantik saçları

Ünlülerin romantik saçları
refid:27396991 ilişkili resim dosyası

Uzun saçlar için romantik saç modeli önerileri! Romantik saç modelleriyle, masal prenseslerinin masum güzelliğini kendi tarzınızla buluşturun...

Sade örgü

Sade örgülü saçlar, her zaman için şık ve güzel bir modellerdir. Örgü saç modellerini gittiğiniz yere ve kıyafetinize göre uyarlayabilirsiniz. Saçlarınızı bolca spreyleyip krepeyle saçlarınızı kabarttıktan sonra, gevşek bir biçimde örerseniz, bu sezonun en trend saç modeline sahip olursunuz.

Ünlülerin romantik saçları

Balıksırtı örgü

Yapması biraz zor gibi gözükse de bir kez eliniz saçlarınızı örmeye alıştığında bu saç modelinden vazgeçemeyeceksiniz. İnternet üzerinde balıksırtı örgü modelini nasıl yapacağınızı anlatan birçok video mevcut, bunlardan izleyerek saçınızı nasıl öreceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu sezon balıksırtı örgü modelleri özellikle rüzgârdan dağılmış gibi salkım saçak duruyor.

Ünlülerin romantik saçları

Kabarık saçlar

Kabarık saçların en güzeli tabii ki uzun ve gösterişli bir görünüm yaratması. Saçlarınıza biraz hacim kazandırmak için arkadan öne doğru saçlarınızı tutam tutam ayırın ve krepe tarağıyla kabartın. Saçlarınızın ön kısımları daha az, arka kısımları daha çok kabarık olacak şekilde krepe yapıp her tutamı spreyle sabitleyin ve tel tokalarla tutturun.

Ünlülerin romantik saçları

Dağınık topuz

Kendinizi romantik ve seksi hissediyorsanız, dağınık topuz modelleri tam size göre. Dağınık topuzların en iyi yanı sizi özgür ve yaratıcı kılmasıdır. Saçınızı istediğiniz gibi karıştırıp bükebilir, istediğiniz yerden toplayabilirsiniz. Bu sayede kendi tarzına ve yüzünüze en çok yakıştırdığınız dağınık topuz modelini kendiniz yaratabilirsiniz. Eğer dümdüz saçlara sahipseniz, dağınık topuz yapmadan önce saçlarınızı hafifçe maşalayıp spreylerseniz daha iyi bir sonuç elde edersiniz.

Ünlülerin romantik saçları


Yorumları Göster
Yorumları Gizle