GeriStil Ünlülerden çekici makyaj tüyoları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlülerden çekici makyaj tüyoları

Ünlülerden çekici makyaj tüyoları
refid:27662895 ilişkili resim dosyası

Ünlülerin bu makyaj tüyoları sayesinde yüzünüzü ön plana çıkararak çekiliğinizi arttırabilirsiniz. İşte çekiciliği arttıran makyaj tüyoları!

Pembe yanaklar

Gergin, heyecanlı, utangaç veya aşık mısınız? Yanaklardaki kızarıklık tüm bu duyguların belirtisidir ve daha çok genç kadınlarda gençlik ve dişiliğin bir sembolü olarak görülür. Krem allığı yanaklarınızın üzerinde dağıtarak flörtöz bir ifadeye sahip olabilirsiniz.

Dolgun pembe dudaklar

Dolgun dudaklar, yalnızca gençlik ve canlılığın en belirgin sembolü değil. Östrojen seviyenizin ne kadar yüksek olduğunun da bir göstergesi. Dudaklar kadınların yaşı ilerledikçe daha solgun bir görünüme bürünür. Dudaklarınızda doğal bir pembelik yakalamak için dudak renklendirici balmları kullanabilirsiniz.

Ünlülerden çekici makyaj tüyoları


Taze bir cilt

İlerleyen yaşla beraber cilt ışıltısını ve nemini kaybeder. Nemli ve canlı bir cilt gençlik ve sağlığın göstergesidir. Cildinizi düzenli olarak derinlemesine temizleyin ve ışıltı kazandırmak için bir cilt bakım yağı kullanın.

Hacimli saçlar

Hacimli ve parlak saçlarınız her hareketinize dalgalanırken size dayanılmaz bir cazibe katıyor. Güçlü, sağlıklı ve hacimli saçlar sağlığı simgeliyor. Saçlarınızı kurutmadan önce hacim veren bir kuru şampuan ya da saç köpüğü uygulayarak siz de seksi ve ışıltılı saçlara sahip olabilirsiniz.

Ünlülerden çekici makyaj tüyoları


Uzun ve koyu kirpikler

Uzun ve koyu renkli kirpikler dikkatleri gözlerde yoğunlaştırırken bakışlarınıza anlam katar.
Kirpiklerin başrol oynadığı göz süzme hareketi ise gelmiş geçmiş en eski baştan çıkarma yöntemi olarak biliniyor. Takma kirpikler ve güzel maskaralar seksi kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olur.

Kalın kaşlar

Kalın kaşlar gençlik ve sağlığın belirgin özelliklerinden. Seyrek ve ince kaşlar ise tiroid hastalığının, hormon dengesizliğinin, bağışıklık sistemindeki otoimmün rahatsızlıkların ve yaşlanmanın belirtilerinden biri. Kaş kalemleri ve kaş farlarıyla makyaj yaparken kaşlarınızı da şekillendirmeyi ihmal etmeyin.

Ünlülerden çekici makyaj tüyoları


Elmacık kemikleri

Makyajla yüz hatlarınızı vurgulayarak kemik yapınızın güzelliklerini ön plana çıkarabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizi parmak uçlarınızla aydınlatıcı uygulayarak ortaya çıkarın.

Ünlülerden çekici makyaj tüyoları


Yorumları Göster
Yorumları Gizle