GeriStil Salma Hayek'in güzellik sırları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Salma Hayek'in güzellik sırları

Salma Hayek'in güzellik sırları
refid:28091343 ilişkili resim dosyası

Film yıldızı Salma Hayek, aynı zamanda bir anne ve makyaj gurusu. Tüm bunları dengede tutmasının arkasında ne var? Müthiş bir akıl, sağlıklı bir iştah ve aşık bir eş...

Kendinizi 'kısa ve toplu' olarak tanımlıyorsunuz. Ciddi misiniz?
Toplu olduğumu sanmıyorum. Kilom sürekli değişiyor. Ama hiçbir zaman fazla kilolu olduğumu düşünmüyorum. Ayrıca birçok insan kadar hızlı yaşlanmadım.

47 yaşında hiç beyaz saçınızın olmadığı doğru mu?
Bir film için saç rengimi açtırdım ve biraz vardı. Dürüst olmak gerekirse o kadar da kötü görünmüyordu. Sadece beyazlamış saç! Eğer saçınız ve cildiniz sağlıklıysa, yaşlanmak büyük bir suç değil.

Salma Hayekin güzellik sırları

Ama görünüşe bakılırsa siz yaşlanmamışsınız. Sırrınız nedir?
Geceleri cildime retinol içeren kapsül ve sonrasında serum uyguluyorum. Boyun ve dekolteme dikkat etmek yaşım gereği çok önemli. Bu yüzden serumumun üzerine sıkılaştırıcı boyun ve göğüs balmımı sürüyorum. Üzgünüm, tam bir ürün bağımlısıyım. Çok fazla kullanıyorum!

Yani hiç enjeksiyon yok mu?
Hala bakireyim! 60'larımda 20 yaşımda gibi görünmek istemiyorum. Bu resmen felaketin tarifi. Beni güzelliğimi korumaya en çok teşvik eden şey kocamın (moda CEO'su François-Henri Pinault) mümkün olabildiği kadar beni güzel bulabilmesi. Sonsuza kadar bu adamla olmak istiyorum.

Salma Hayekin güzellik sırları

Siz giyindiğimizde bu hoşuna gidiyor mu?
Ben geldiğimde 'Wow!' diyor. Hayran kaldığını görebiliyorum. Bana, hiç beklemediğim zamanlarda, 'Nasıl bu kadar iyi görünebiliyorsun?' der.

Zamanı geldiğinde kızınıza öğreteceğiniz güzellik dersleri neler?
Ona gerçekten özel olduğunu ve kendisini başkalarıyla kıyaslamamasını söyleyeceğim. Ve ne kadar yorgun olursa olsun yüzünü her gece mutlaka temizlemesini...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle