GeriStil Olivia Palermo imza attı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Olivia Palermo imza attı!

Olivia Palermo imza attı!
refid:26961600-spot ilişkili resim dosyası

Moda ikonu Olivia Palermo İtalyan ayakkabı devi ile imza attı...

Olivia Palerma’nun stilini ne kadar beğendiğimiz aşikar. Güzel moda ikonu son günlerde yeteneklerine bir yenisini daha ekledi. Favori ayakkabı markalarından Aquazzura ile bir işbirliği yapan Palermo, bu yeni haberi kendi blogunda yayınladı.

Olivia Palermo imza attı

Kült İtalyan markası Aquazzura’nın tasarım sorumlusu ile yakın arkadaş olan Olivia Palermo, başından beri markanın en büyük destekçisi ve ürünlerinin sıkı takipçisi. İkili bu ilişkilerini sonunda bir işbirliğine dönüştürme karar aldı. Markanın mevcut koleksiyonundan ve Palermo'nun en sevdiği parçalardan ilham alınarak hazırlanan kapsül koleksiyon 6 parçadan oluşuyor.

Olivia Palermo imza attı


Edgardo Osorio, Olivia’nın ne kadar başarılı bir moda ikonu olduğunun ve ayakkabılar hakkında sonsuz bilgisinin altını çizerken koleksiyonlarında her kadının gardırobunda bulunması gereken parçalara yer verdiklerini belirtti.

Olivia Palermo imza attı

Diz üstü süet botlardan metalik deri sandaletlere, yılan derisi topuklulardan Olivia’nın favorisi olan bağcıklı stilettolara 6 ayrı modelin bulunduğu bu özel koleksiyon eylül ayında satışa sunulacak. Kısa bir süre içerisinde tükenmesi beklenen koleksiyon seçkin mağazaların yanısıra net-a-porter.com’da da satışa sunulacak.

Olivia Palermo imza attı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle