GeriStil 'O reklamlardaki kız ben değilim!'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'O reklamlardaki kız ben değilim!'

'O reklamlardaki kız ben değilim!'
refid:28077636 ilişkili resim dosyası

Podyumun vazgeçilmez yüzü Karlie Kloss, günlük hayatında makyaj yapmamaktan yana. Billboardlarda kendini görünce hala şaşırıyor, "Oradaki ben değilmişim gibi" diyor.

"Bana gelen tüm kozmetik hediyelerini, üç kız kardeşimle paylaşıyorum. Eğer sorunsuz bir cildiniz varsa makyajsız da idare edebilirsiniz. Şahsen ben bundan yanayım. Makyaj yapasım geldiğinde de daha cesur davranabiliyorum. Denemelere dumanlı, seksi bir göz makyajıyla başladım. Tabii ki nude dudaklar ve ten makyajı eşliğinde. Saçlarımı kestirmem de ayrıca hayatımı değiştirdi. İnanın bana kısa saç insanı adeta baştan yaratıyor! Hazırlanıp evden çıkma sürem yarıya indi; giyinme tarzım ve davranışlarım da buna bağlı olarak değişti. Hızlı uzayan saçlarım var ama yine de saç bakımını argan yağıyla besliyorum."

O reklamlardaki kız ben değilim

"Hiç kimse mükemmel değildir. Bu aralar New York'a giderseniz şehrin her yerindeki billboard'larda benim yüzümü görebilirsiniz. Kendimi çok eleştiririm ama bunu yaparken acımasız olmamaya çalışıyorum. Reklamlardaki o kız olmaya özen gösteriyorum; oradaki aslında ben olsam bile, sanki değilim!"

O reklamlardaki kız ben değilim

"Enerji depoluyorum. İnsanlar tüm bu enerjiyi nereden bulduğumu soruyor duruyorlar. Cevabı çok basit; daha 22 yaşındayım! Ne zaman enerjimi kaybettiğimi hissetsem geri kazanmak için uyumam yeterli oluyor. En çok da saat farkından etkileniyorum. Bunun da çaresini kafeinden uzak durup tercihimi sağlıklı besinlerden yana kullanmakta buldum. Egzersiz yapmak da benim için çocuk oyuncağı. İp atlamayı çok seviyorum. Hem çok iyi bir egzersiz hem de kendinizi spor salonunda değil oyun parkında gibi hissetmenizi sağlıyor. Önemli olan bir şeye karar vermek ve uygulamak çünkü belli süre devam ettirmeden sonuçları görmeniz imkansız."

O reklamlardaki kız ben değilim


Yorumları Göster
Yorumları Gizle