GeriStil New York'ta Türk defilesi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

New York'ta Türk defilesi

New York'ta Türk defilesi
refid:27806324 ilişkili resim dosyası

Dice Kayek, New York, Manhattan'da bulunan lüks mağazalar zinciri Saks'ın önde gelen Fifth Avenue şubesinde ocak ayında özel bir defile düzenleyecek.

Seçkin defileleriyle bilinen dünyaca ünlü lüks tüketim markası, ilk desinatör defilesiyle büyük bir başarı yakalamıştı. Dice Kayek bu kez Saks Fifth’in New York Manhattan’daki ana mağazasına özel bir defile için davet edildi.
Parisli Türk firma, 2014 / 2015 sonbahar – kış kreasyonunu ve SS15 koleksiyonunu dünyanın dört bir yanından gelen özel konuklara sergiledi. Amerikalı aktris Kelly Rutherford, Dice Kayek’in tasarımlarıyla büyülenen ziyaretçilerden biriydi.

New Yorkta Türk defilesi


TÜRK KARDEŞLERE ÖVGÜ

New Yorkta Türk defilesi


Saks Fifth Avenue’nün Baş Moda Direktörü Colleen Sherin, Dice Kayek’in moda dünyasındaki önemli konumunu şöyle belirtti: “Dice Kayek markası moda endüstrisinde sürekli gelişim halinde. Ece ve Ayşe Ege adlı iki Türk kız kardeş tarafından 1992’de kurulan firma, yirmi yıldan fazla süredir insanları etkisi altına almaya devam ediyor. İlk başta sadece beyaz poplin gömlekler yaparak başlayan üretimleri, yıllar geçtikçe değişip gelişti ve artık yenilikçi tasarımlarıyla modanın seçkin isimlerinin aklını başından alıyor.”

New Yorkta Türk defilesi


Dice Kayek’in moda koleksiyonu Ocak ayında New York’ta Saks Fifth Avenue’da tüm moda severlere sunulacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle