GeriStil Kate Middleton değişiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kate Middleton değişiyor

Kate Middleton değişiyor
refid:27235805 ilişkili resim dosyası

Cambridge Düşesi Kate Middleton giyim konusunda Kraliçe'den uyarı alınca Catherine Walker'la anlaştı...

Kate Middleton milyonlar tarafından takip edilen ve çok beğenilen stilini biraz da olsa değiştirecek gibi görünüyor. Genellikle dizin hemen üzerinde biten kısa elbiseler giyen Cambridge Düşesi, Kraliçe Elizabeth tarafından uyarı aldı. Son dönemlerde basında verdiği frikiklerle gündeme gelen Middleton'ı uyaran Elizabeth, gelininin takı tercihlerinden de memnun olmadığını dile getirmişti.

Kate Middleton değişiyor

Bu uyarıdan sonra resmi davetlerde daha kapalı giyinmeye ve Kraliçe tarafından verilen mücevherleri takma kararı alan Kate, bundan sonra katılacağı tüm gezi ve davetlerde Catherine Walker'ın seçtiklerini giyecek. Cambridge Düşesi artık uzun etek boyuna sahip elbiselerle kameralar karşısına çıkacak.

Kate Middleton değişiyor

Peki Catherine Walker kim?

Kate Middleton'ın yeni stil danışmanı olan Catherine Walker, Kraliyet Ailesi'ne pek de uzak bir isim sayılmaz. Daha önce de Prenses Diana'nın stil danışmanlığını yapan Walker, Kraliçe Elizabeth'in tercihlerini yakından takip ediyor. Diana'nın ölümünden birkaç ay öncesine kadar onunla çalışan Catherine Walker'ın Kate Middleton'a nasıl kıyafetler giydireceği büyük bir merakla bekleniyor.

Kate Middleton değişiyor

Resmi geziler sırasında tıpkı Prenses Diana gibi yaka kısmı daha kapalı ve etek boyu uzun tasarımlar giyecek olan Kate Middleton, özel balolar için de daha şimdiden oldukça gösterişli parçalar sipariş etti. Bakalım Kate, yeni stiliyle de milyonları peşinden koşturabilecek mi ?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle