GeriTelevizyon Kalbimin Sultanı’nın Anna’sı Alexandra Nikiforova kimdir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalbimin Sultanı’nın Anna’sı Alexandra Nikiforova kimdir?

Kalbimin Sultanı’nın Anna’sı Alexandra Nikiforova kimdir?

Kalbimin Sultanı dizisinin tanıtım fragmanıyla birlikte gözler Rus oyuncu Alexandra Nikiforova’ya çevrildi. Anna karakterine hayat verecek olan Alexandra Nikiforova’nın hayatı merak konusu oldu. Peki Kalbimin Sultanı’nın Anna’sı Alexandra Nikiforova kimdir?

Rusya’da çeşitli film ve dizilerde rol alan Alexandra Nikiforova, 1993 yılında dünyaya geldi. 15 yaşından beri, Sevastopol tiyatrosunun tam teşekküllü bir oyuncusu oldu ve bir süre sonra özel bir tiyatronun grubuna katıldı.

İlk ciddi oyunculuk deneyimini de bir Rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po Raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi. 2010 yılında Sasha Nikiforov oyunculuk öğrencisi oldu. Ailesel nedenlerden dolayı Moskova'ya taşındı ve yüksek tiyatro okuluna transfer oldu. Daha sonra Leningrad 46, Kumir ve Doktor Richter isimli projelerde rol aldı. Alexandra Nikiforova'nın eşi de sinema ile doğrudan bir ilişki içerisindedir.

Genç yaşta bir kız çocuğu annesi olan Alexandra Nikiforova, Star TV’de yayınlanacak olan Kalbimin Sultanı isimli Osmanlı dönemi dizisinde Anna rolüne hayat verecek. Dizinin hazırlık aşamasında Türkçe dersleri alan güzel oyuncu, Ersan Duru ile birlikte başrolü paylaşacak.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle