GeriStil Dekorasyonda mum kullanın!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dekorasyonda mum kullanın!

Dekorasyonda mum kullanın!
refid:27492668 ilişkili resim dosyası

En önemli ve en çok kullanılan dekorasyon aksesuarlarından biridir mumlar. Siz de dekorasyonda mum şıklığından yararlanabilir, haberimizden ilham alabilirsiniz...

Mumlarla evinizin her köşesinde farklı dekorasyonlar hazırlayabilirsiniz. Basit bir sehpayı ya da sıradan bir sofrayı mumlarla çok şık hale getirebilirsiniz. Çiçekler ve mumlarla sıradan bir köşeyi evinizin en sevimli köşesi haline getirebilirsiniz.

Dekorasyonda mum kullanın

Mumlarla yemek masanızın üstüne şık bir avize yapabilirsiniz. Renkli kumlarla kendinize şık şamdanlar hazırlayabilirsiniz. Kavanozlar ve renkli taşlarla oturma odanıza renk katacak mumluklar yapabilirsiniz. Farklı mumlar ve mumluklarla odanızda romantik bir hava oluşturabilirsiniz.

Dekorasyonda mum kullanın

Renkli süslü mumlardan ve kandillerden kendinize romantik köşeler oluşturabilirsiniz. Güller ve mumlar olmadan sofranız tamamlanmış sayılmaz. Renkli mumluklarla sofranıza renk katabilirsiniz. Şamdanlar ve mumlarla masanızın üstüne şık bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Şöminenizi mumlarla alevlendirebilir ve keyifli akşamlar yaşayabilirsiniz. Mumlarla ışıklandırdığınız banyonuzda günün yorgunluğunu atabilirsiniz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle