GeriStil Chanel yılbaşı koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Chanel yılbaşı koleksiyonu

Chanel yılbaşı koleksiyonu
refid:27602620 ilişkili resim dosyası

Ünlülerin tercihi Chanel yaratıcı makyaj stüdyosu, yılbaşı için yepyeni ve çekici bir makyaj koleksiyonu oluşturdu...

Başarılı marka Chanel’in oluşturduğu “Plumes Precieuses”adlı koleksiyonuyla dramatik bakışlar, kırmızı dudaklar ve şeftali tonlarındaki yanaklarla 2015 yılına girecek. Ünlülerin markası, yılbaşı için tüyün incecik hafifliğinden esinlenerek "Plumes Precieuses"adlı yepyeni bir koleksiyon oluşturdu.

Chanel yılbaşı koleksiyonu

Altın ve gümüşün ışıltılarını taşıyan yılbaşı koleksiyonunun kalbinde dudak ve tırnaklar için tasarlanan, duyuları harekete geçiren yoğun ve çarpıcı kırmızılar var. Yoğun renkleriyle 'La Flamboyante' ruj ve 'Phenix' oje yılbaşı gecesinda göz alıcı bir stile bürünmek isteyenler için mükemmel bir seçim olabilir.

Chanel yılbaşı koleksiyonu

Dudak ve tırnaklara odaklanılan yılbaşı koleksiyonunda, ten makyajı için yumuşak ve çekici bir şeftali tonu tercih edilmiş. İçinde inci ışıltısı olan Camélia de Plumes, hem göz makyajına hem de allığın üzerine uygulanabiliyor.

Chanel yılbaşı koleksiyonu

Beş renkten oluşan 'Oiseaux de Nuit' adlı far paletinde gümüş ve altın tonları bir arada bulunuyor. Paletteki iki gri ton gözleri belirginleştirirken, koyu siyah, beyaz ve altın tonu gözlere derinlik katıyor. Özel yılbaşı koleksiyonundaki açık renkli, suya dayanıklı göz kalemiyse gözlerini daha büyük ve çarpıcı göstermek isteyenler için ideal.

Chanel yılbaşı koleksiyonu

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle