GeriStil Bebek odası fikirleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebek odası fikirleri

Bebek odası fikirleri
refid:27686169 ilişkili resim dosyası

Birbirinden renkli ve eğlenceli bebek odası fikirlerini sizin için derledik. Dekorasyonda size yardımcı olacak birkaç bebek odası modeline bir göz atın...

Minik elleri, minik ayakları, mis kokusuyla hayatınıza girecek olan bebeğinizin odasını hazırlarken, size fikir verecek birkaç bebek odası modeli: Bebeğiniz yeni doğduğunda portatif bir yatak kullanmanız çok işinize yarayabilir. Gerekirse bebeğinizi geceleri yanınıza alabilir ya da gündüzleri salona götürebilirsiniz.

Bebek odası fikirleri


Bebek odasının olmazsa olmazlarından biri emzirme koltuğu: Emzirme koltuğunuzun yan kısımları kolunuzu koyabileceğiniz gibi olmalı. Ayaklarınızı uzatmanız için küçük bir pufu olmasına da dikkat edin. Sallanan koltuk modelleri bebeğinizi uyuturken size kolaylık sağlayacaktır. Doğal tonlarda bir bebek odası. Bebeğinizin komodininin üstüne kenarları korunaklı bir parça ekleyerek altını değiştirmek amaçlı da kullanabilirsiniz. Böylece fazladan bir alt değiştirme masası almanıza gerek kalmaz.

Bebek odası fikirleri


Bebeğinizin odasına bir sedir ekleyebilirsiniz. Bebeğiniz küçükken gerekirse yanında uzanabileceğiniz, büyüdüğünde de arkadaşları ile oturup, oyunlar oynayabileceği bir köşe olur. Bebeğinizin yatağının üzerine oynayabileceği oyuncaklar asabilirsiniz. Bebeğiniz oyuncakları ile oyalanırken, siz de işlerinizi halledebilirsiniz. Bu tip oyuncaklar aynı zamanda bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine de katkıda bulunurlar. Bebeğinizin odasında geceleri de kullanacağınızı düşünerek loş aydınlatma seçmenizde fayda var. Tavana asacağınız lambanızın yanına küçük bir gece lambası ekleyebilirsiniz.

Bebek odası fikirleri


Bebeğinizin odasının duvarlarını çeşitli resim ve fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Böylece daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Kardeşiyle odasını paylaşacak abiler ve ablaları da unutmamak gerekir. Abisi ya da ablası kardeşinin gelip odasını aldığını düşünmemeli. Odayı yenilerken büyük kardeşi de mutlu edecek bazı yenilikler yapabilirsiniz. Bebeğin karyolasının yanına abisi veya ablası için bir oyun alanı ekleyebilirsiniz. Böylelikle kardeşi beşiğinde uyurken ablası ya da abisi de resim yapabilir, arkadaşları ile oyun oynayabilir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle