GeriKelebek Sonbaharda erkek bebek bekliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sonbaharda erkek bebek bekliyor

Ünlü top model Laetitia Casta, artık hamileliğini gizlemiyor. Casta, Paris Match Dergisi’nin son sayısında doğacak çocuğuna ‘Cyrius’ adını vereceğini söyledi.

Fransızların ‘‘kutsal güzellik’’ sembolü, 23 yaşındaki masum yüzlü topmodel Laetitia Casta, sonbaharda bir erkek bebek bekliyor. Podyumlarda fırtına gibi esen Laetitia, oyunculukta da istediği başarıyı yakaladıktan sonra 25 yaşından önce anne olmak istiyordu. Hayalinin gerçekleştirdiği için çok sevinçli olan Laetitia, sevgilisi Stephane Sednoui'yla oğluna ‘‘Cyrius’’ adını koymayı planlıyor.

New York'da günlerini geçiren Laetitia, ‘‘insanın bütün enerjisini emen, dev gökdelenlerle kaplı bu kentte kendisini güçsüz hissettiğini’’ söyledi. Laetitia, hava çok sıcak olmasına rağmen sabahın erken saatlerinde formunu korumak için yürüyüşe çıkıyor. Makyajsız yüzü, sade kıyafeti, rahat sandaletleri ve elindeki su şişesiyle dikkatleri çeken genç anne, alışverişe çıkmaktan ve sanat galerilerini dolaşmaktan büyük zevk alıyor. Dinlendiği zamanlarda ise bol bol şiir okuyan yıldız, sadeliğin hayatının sırrı olduğunu vurguluyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle