GeriKelebek Şirket astrolojisi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şirket astrolojisi

Bürokrasi berekete karşı

İş hayatımızı etkileyecek üç gökyüzü olayı, aynı haftada toplanıyor. Venüs ve Jüpiter’in bolluk ve bereket dansına katılıyoruz. Ancak bürokrasi, mevzuat ve hukuki engellere takılabiliriz

Bugün sabah erken saatlerde yeniay,  23 derece Başak burcunda gerçekleşti. Başak burcu çalışmayı temsil eder. Amacı insanlığa hizmettir. Gökyüzü, iş yaşamında yepyeni adımlar atabileceğimizi, yeni projelere gireceğimizi gösteriyor. Mantıklı, sayılara dayanan önemli analizlerin sonucunda, üretkenliği artıran teknik işlere yönelebiliriz. Sağlık sektörü, tarım ve sanayi işçilerini yakından ilgilendiren kanunlar, tazminatlarla ilgili yeni düzenlemeler kapıda.
Merkür, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme, hafta boyunca bakış açımızı etkileyecek. Gözü kara girişimciler, resmin birinci bölümünde yer alıyor. Radikal fikirleri olan gruplar ve gençler de burada bulunuyor. İkinci bölümündeyse bürokrasi içindeki karar mekanizmalarını, kurulu düzen otorite figürlerini görüyoruz. Üçüncü ve son grupsa danışman ve hukukçulardan oluşuyor. Kısacası, hızlı gitmek isterken bürokrasi, mevzuat ve hukuki engellere takılabiliriz. Bu şartlar altında problemleri çözmek ve içimiz rahat iş yapmak için, şirketin gizli kalmış noktalarındaki köşelere çekilmek, kapalı kapılar ardında işe gömülmek fayda getirecek.
Perşembe ve cuma günleriyse, Venüs ve Jüpiter’in bolluk ve bereket dansına katılıyoruz. Aslan ve İkizler burcundaki iki iyicil gezegen havayı yumuşatıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle