GeriKelebek Şirin'le flört durumu hunharca devam ediyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şirin'le flört durumu hunharca devam ediyor

Şirin'le flört durumu hunharca devam ediyor

Özel hayatı hakkında konuşmaya yanaşmayan Okan Bayülgen, bu prensibi “Orada Neler Oluyor” programında rafa kaldırdı! Büyülgen, eşi Şirin Ediger ve kızları İstanbul’la ilgili sorulara da yanıt verdi. İşte o programdan çarpıcı açıklamalar...

OKAN BAYÜLGEN - ŞİRİN EDİGER FOTOĞRAFLARI

* Çocuk olduktan sonra evde Şirin ile bir çuvala dönmedik. Sonuçta yeni evli bir  çiftiz. Televizyon karşısında oturup “Aşk-ı Memnu” izlemiyoruz. Hunharca flört ediyoruz. Şirin’i doğumdan önce de seksi buluyordum, doğumdan sonra da bu fikrim hiç değişmedi. Çünkü eşim silikonlu, botokslu, dolgu maddeli değil. Yüzde yüzde doğal bir kadın.  

* İstanbul doğduğundan beri evde televizyon açmadık. Kısık sesle rock müzik çalıyor. Başka şehir adları koyacağımız çocuklarımız da olacak. Kızımızı kendi aramızda uydurduğumuz özel bir adla seviyoruz. Sekiz haneli bir şifre koyduk. şifreyi girince, isim ortaya çıkıyor.

KIZIM BENİM GİBİ BİRİNİ BULURSA, ONU ÖLDÜRÜRÜM       

* Şirin’i kaybetmekten korkuyorum. Onu çok seviyor ve kıskanıyorum. Ama o beni kıskandıracak bir şey yapmıyor.      

* Kızım, bu aralar anneanneme benzemeye başladı. Gözlerini benden aldı, şükürler olsun ki diğer yerleri tıpkı annesi. Kızımın eyvallahı olmayan, girdiği ortamları deviren, babasından çok daha ileri bir tip olmasını isterim. Benim gibi birini bulursa onu öldürürüm.

* Doğum anında heyecanlandım, pimpirikli bir adam olduğum için ameliyatı izledim. Çocuğu karından çıkarıp bana uzattıklarında fenalaştım. Yeni çıkmış, mor ve buruş buruş bir şey üzerime doğru gelince fenalık geçirdim. Oksijen verdiler. Korku filmi gibiydi.

EN AZINDAN YAVŞAK BİR FİLM YAPMADIK

* İstanbul’un fotoğrafını dağıtmayacağız. Özel fotoğraf çektirip dağıtanlara bakıyorum da, kurabiyeye benziyorlar. 40 yıldır bildiği-
miz adam ve kadınlar photoshop’la Benjamin Button’a benzemişler. Zavallı bebekleri de buruş buruş görünüyor.

* Son filmim “Kanal-ı-Zasyon”un gişesi arzu ettikleri gibi 1 milyona ulaşmadı. Çok kişi izleseydi iyi olurdu. Anadolu izlememiş filmi. Bunun iki nedeni var. Bir, onlar televizyon dünyasını filmdeki gibi eleştirmiyor. ıki, benim izleyicim büyük kentlerde. En azından yavşak bir komedi filmi yapmadık. Skeçlerle dolu filmlere de benzemedi.    

* Beyaz’a ve bana şımarıklık yapıp son anda gelmeyen bazı isimler var. Beyaz ile oturup konuştuk. Beyaz bana bazı kişileri şikayet edince “Sana bunu yapanı ben de almam” dedim. Ben bu işbirliğini Beyaz ile yapıyorum. Ama o benimle yapmıyor. Örneğin Tarkan “Bu ülkede talk show yok ki çıkayım” dedi. Sinirlendim “Gelmesin, sıkıyorsa gitsin başka yerde çıksın” dedim. Ama Beyaz “Ayıp olur, yapmayalım” dedi. 

* Sosyal sorumluluk projelerinden bana gına geldi. Böyle bir teklifle karşıma gelenlere sinir oluyorum. Çünkü bu projelerin yüzde 90’ı doğru ve inandırıcı değil.

ŞAHAN DA HERŞEYE ALINIYOR 

 Şahan Gökbakar ‘yavşak komedi’ sözlerime alınmış. şahan da her şeye alınıyor. Alınacak, gücenecek iş yapmıyoruz. O zaman benim de birçok kişiye darılmam lazım. “O bizim büyüğümüz” diyormuş. Benim nerem büyük? O benden daha büyük!
   


Yorumları Göster
Yorumları Gizle