GeriKelebek Sinirle konuştum Meltem gelinimdir
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sinirle konuştum Meltem gelinimdir

Sinirle konuştum Meltem gelinimdir
refid:21330350 ilişkili resim dosyası

İşadamı Erol Özbaş, oğlu Alican Özbaş ve Meltem Cumbul’un sürpriz evliliğiyle ilgili olarak yaptığı açıklamaları o anki öfkeyle söylediğini belirtti. Vatan'a konuşan Özbaş: “Nikahtan haberim yoktu. Sinirlenmiştim. Daha sonra oğlum ve gelinimi aradım. Özür dilemedim ama tebrik ettim. Onlara güzel bir düğün yapmayı düşünüyorum” dedi

- Biz baba-oğul makaracı insanlarız. O gün söylediklerim nikahtan haberim olmadığı için sinirle söylenmiş sözlerdir. Oğlumun mutlu gününde yanında olmak isterdim ama olmadı. Önceki gün ikisini de arayıp tebrik ettim, mutluluklar diledim. Her şey tamam, problem kalmadı.

- Ben hayatım boyunca kimseden özür dilemedim, sadece tebrik edip mutluluklar diledim. Meltem de kibarca teşekkür etti, bana karşı çok sıcaktı. Yaşanan sıkıntıyı tatlı bir şekilde çözdük, Meltem artık gelinimiz oldu.

- 'Ajda Pekkan’la da sizin aranızda yaş farkı vardı, sorun oldu mu?' sorusuna Hayır hiçbir sorun yaşamadık, gayet iyiydik. İnşallah oğlumla Meltem de çok mutlu olur.    

- 'Meltem Cumbul’un alyansını kameralara göstermesinin kezbanlık olarak değerlendirilmesine' Hiç öyle bir şey yok. Meltem çok değerli, çok güzel bir insan. Meltem oğlumla birlikte birkaç kere evime yemeğe geldi, birkaç kere de dışarıda buluştuk. Çok aklı başında bir kız, çok başarılı bir sanatçı. Oğlumla mutlu olmasını isterim. Onlara güzel bir düğün yapmayı düşünüyorum, neden olmasın.

- Torun sahibi olma konusunda şunu söyleyebilirim. Onu Allah biliyor, Allah verirse olur.

Neler söylemişti?

- 14 yaş fark var. Alican’a bundan 5 yıl sonra o bayan yeterli olmayacak. Başka bayan bulur ondan sonra. 70 yaşındaki insanlar 25 yaşında kızlar alıyor, bu kalkmış gitmiş kendinden kaç yaş büyükle!

- Bu oğlumun ikinci evliliği oluyor, üçüncü evliliğinde bayanı ben seçeceğim. Bence bu evlilik uzun sürmez, yaş farkından dolayı. İnsan annesiyle evlenir mi?

- Oğlum Kıvanç Tatlıtuğ’a çok benziyor. Meltem valla hep çıtırları buluyor demek ki.

- Alican’ın ileride de sekse ihtiyacı olacak. E hanfendi yaşlanınca ne olacak?

- Evlilik sözleşmesi yapmadıysa bu oğlumun kendi problemi. Kendi mal varlığını kendisi paylaşır. Meltem Hanım benim çocuğuma baksın, maaşa bağlasın, sonra varlıktan bahsederiz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle