GeriKelebek “Sinemada bir fahişeyi bile oynayabilirim”
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  29
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Sinemada bir fahişeyi bile oynayabilirim”

“Sinemada bir fahişeyi bile oynayabilirim”
refid:3971541 ilişkili resim dosyası

Manken Tuğba Özay, Pirelli takviminde fotoğraflarının yer alması için başvurduğunu söyledi.

Sapanca'daki  yerel bir gazetenin ödül törenine sunucu olarak katılan manken Tuğba Özay, “Sinemada hayattan bir kesit oynamayı çok isterim. Gerekirse bir fahişeyi bile oynayabilirim. Projeye çok güvenirsem soyunur ve sevişme sahnesi de çekerim. Sinema sektörü beni tanıdığında kesinlikle geç kaldığını düşünecek” dedi.

Pirelli takviminde fotoğraflarının yer alması için başvurduğunu söyleyen Özay, fotoğraflarını da gönderdiğini, bunların beğenileceğine inandığını söyledi.

Yerel bir gazetenin düzenlediği ödül törenine katılan Özay, geçen yıl çıkarttığı ‘Best of Tuğba Özay’ fotoğraf katalogu ile Türkiye'de bir ilke imza attığını ve bu albümün yurt dışında da yayınlanmasını istediğini söyledi.

Pirelli takvimi için yaptığı başvuru ardından kataloğunu göndereceğini söyleyen Tuğba Özay, “Müslüman bir ülke ile bu güne kadar böyle bir çalışma yapmayan Pirelli ilk kez benimle böyle bir çalışma yapabilir. Katalogumu göndereceğim. Kabul edeceklerini umuyorum. Biz ülke olarak prezentasyon eksikliği çekiyoruz. Kendimizi iyi tanıtabilirsek Dünyaya açılabiliriz” dedi.

Sinema sektörünün kendisine yapacağı kaliteli proje teklifine sıcak baktığını da belirten Özay, şöyle devam etti:
“Sinemada hep hayatın içinden bir rol almak istedim. Katil, kahraman veya gerekirse bir fahişeyi oynayabilirim. Görsellik çok önemli. Senaryo gereği gerekirse soyunur, sevişirim. Önce projeye inanmam gerekir. İnanırsam yaparım. Filmin ‘10 saniyesinde at ile bir yerden bir yere giderken çekilen bir filmle oynadım’ diyenler gibi bir rol almak istemem. Benim filmim uzun vadede olmalı ve beni tatmin etmeli.”

“Sinemada bir fahişeyi bile oynayabilirim”


Kapının açılıp kapanmasına kızan özay "Beraberinde geldiği bir görevliye "Kadir kimseyi içeri almıyorsun. 5 Dakika müsaade edin" diyerek masaya elini vurdu.

“ALBÜM BU SENE”

Son günlerde mankenlerin albüm çıkartma furyasına bu yıl kendisinin de katılacağını söyleyen Özay, “Üzerimde bir nazar mı var bilmiyorum ama olmuyor. Repertuarımız tamam. Sözü bana, bestesi bir arkadaşıma ait bir parça, Sözleri babama ait bir parça var. Serdar Ortaç, Gökhan Tepe gibi sanatçılardan bestelerimiz var. Ama 10 Mart'a kadar doluyum. Ne zaman başlarım bilmiyorum. Ufakta bir maddi krizimiz vardı. Ama aştık” diye devam etti.
Aşk konusunda sorulan sorular karşısında önce ‘Ahhh aşk” diyerek iç çeken Özay, “Aşk insanı toprağa gömer, göklere de çıkartır. Fakat beni şu an göklere çıkartacak kimse yok” dedi.

Sahneye çıkmadan önce kaldığı otele anlaştığı kuaförünün gelmeyişine çok sinirlenen Tuba özay'ı menejer ve otel görevlileri sakinleştirmeye çalıştı.   Otel odasının kapısını bir süre açmayan özay'a otel yönetimi Sapanca İlçesi'nden bir kuaför getirtti. Otel yönetimi Özay'ın gönlünü almak için bir kadın görevliyle 1 kadeh içki ve gülü odasına yolladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle