GeriKelebek Sinatra ile masa üzerinde sevişmiş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sinatra ile masa üzerinde sevişmiş

Yıllar önce ölen ünlü yıldız Eva Gabor’un Hollywood’un ‘en baştan çıkarıcı kadını’ olduğu ortaya çıktı. Gabor, gay yazar Noel Coward ile yatan ‘tek’ kadın olurken, Frank Sinatra ile de masa üzerinde sevişmiş.

Yirmi yıl Eva Gabor için çalışan Camyl Sosa Belanger’in yazdığı ‘Unscrupulous: Eva Gabor, an Amazing Woman’ adlı kitapta, ünlü yıldızın Marlene Dietrich ile lezbiyen ilişkisi de yer alıyor.

Kitaba göre beş kez evlenen Eva Gabor, Hollywood’un en ünlü isimlerini baştan çıkardı. Yazar Belanger, Gabor’un evlendiği eşlerini sürekli aldattığını da ileri sürdü. Yazara göre Eva Gabor, Tyrone Power, gay yazar Noel Coward, Glenn Ford ve Frank Sinatra ile aşklar yaşadı. Yazar, Noel Coward’ın aşk yaşadığı tek kadının Eva Gabor olduğunu belirtti ve erkeklerin seksi aktrise direnemediğini kaydetti. Buna göre, Gabor, Sinatra ile masanın ve oturma odasındaki halının üzerinde seks yapardı. Frank Sinatra, Holywood kariyerine son vermesi koşuluyla Gabor’a evlenme teklif etti. Gabor, bu teklifi geri çevirdi. Eva Gabor, çok zengin kişilerle evlenmesine rağmen, kocalarından tek kuruş bile almadan boşandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle