GeriKelebek Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'den dikkat çeken savunma!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'den dikkat çeken savunma!

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'den dikkat çeken savunma!

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, Beşiktaş’ta bir polis memurunun şehit olması ve bir polis memurunun yaralanması ile sonuçlanan kaza sonrasında götürüldüğü hastanede, iğne fobisi olduğundan dolayı kan vermediğini söylediği iddia edildi.

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, bir yemek çıkışı alkollü olarak kullandığı lüks otomobili ile Beşiktaş'ta kaza yapmış, kazada bir polis memuru şehit olurken bir polis memuru da yaralanmıştı.

Rüzgar Çetin'in ilk duruşması 21 Nisan'da!

Tutuklu olarak yargılanan Rüzgar Çetin hakkında Savcı 22,5 yıla kadar hapis istemi ile bir iddianame hazırladı. Bu iddianame İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. İlk duruşma günü ise 21 Nisan Perşembe olarak belirlendi.

Rüzgar Çetin'in iğne fobisi varmış!

Rüzgar Çetin, kaza sonrası Şişli Etfal Hastanesi'ne götürüldüğü ve iğne fobisi olduğundan dolayı kan vermediğini söylediği öğrenildi. Rüzgar Çetin'in, “Parmaktan kan vermek istedim hatta denedik.Yeterli numune alınamadığı söylendi.” dediği belirtildi.

Sinan Çetinin oğlu Rüzgar Çetinden dikkat çeken savunma

Sinan Çetin kimdir?

Sinan Çetin, 1 Mart 1953 yılında Van'ın Bahçesaray ilçesinde dünyaya geldi. Şevket hanım ve gümrük muhafaza memuru Mehdi beyin sekiz çocuğundan biridir. Sinema kariyerine bir arkadaşının vasıtası ile Atıf Yılmaz'la tanışarak başladı. Bir çok film çekti. Kendi filmlerini çektiği Plato Film isimli bir şirketi bulunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle