GeriKelebek Sezen’le Müslüm düet yapacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sezen’le Müslüm düet yapacak

Sezen’le Müslüm düet yapacak
refid:3985978 ilişkili resim dosyası

Müslüm Gürses, yeni albümünde Sezen Aksu’yla düet yapmaya hazırlanıyor. Aksu’nun bir şarkısını albümüne alan Gürses, Amerika’da bulunan sanatçıdan düet sözü de aldı.

Müslüm Gürses, yeni albümünün hazırlıklarını sürdürüyor. Daha önce rock müziğin ünlü sanatçısı Teoman’ın "Paramparça" ve "Bugün Benim Doğum Günüm" adlı şarkılarını albümüne koyan ve büyük ilgi çekmeyi başaran Müslüm Gürses, bu kez Sezen Aksu’yla düet yapacak. Şu sıralar Almanya’dan yayın yapan "Kanal Avrupa" televizyonu için "Allah Ne Verdiyse" adlı bir program hazırlayan Gürses, mart ayı içinde çıkaracağı yeni albümünde Sezen Aksu’nun da bir şarkısına yer verecek. Amerika’da bulunan Sezen Aksu’nun Türkiye’ye gelmeyip Amerika’dan dolduracağı demo’yu Türkiye’ye göndermesini bekleyen Gürses, daha sonra stüdyoda Aksu’nun kayıtlarını birleştirecek.

Arabesk müzik dışındaki çalışmalarıyla da adından söz ettiren Müslüm Gürses, geçtiğimiz yıllarda Arnavutköy’de sosyetik eğlence yeri olarak bilinen Eylülist Bar’da sahneye çıkarak herkesi şaşırtmıştı. Gürses, 1 ve 22 Mart’ta aynı mekanda birer kez daha sahneye çıkacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle