GeriKelebek Seyirciyi kahkahaya boğuyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seyirciyi kahkahaya boğuyor

Seyirciyi kahkahaya boğuyor
refid:19640361 ilişkili resim dosyası

Yeni yıl ile birlikte Türk sinemasına kadınlar damgasını vurdu. Provakatif, fantastik ve pespembe bir kara komedi olan Kurtuluş Son Durak filmi izleyiciden tam not aldı. Hem dramatik yönden etkileyici hem de komedi unsurları içeren film seyirciyi kahkahaya boğuyor.

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği ve Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Asuman Dabak, Nihal Yalçın, Ayten Soykök, Damla Sönmez, Yavuz Bingöl, Ahmet Mümtaz Taylan ile Mete Horozoğlu’nun oynadığı Kurtuluş Son Durak, 06 Ocak'ta vizyona girdi.

Her türlü şiddete karşı harekete geçen altı kadının provokatif, fantastik hikâyesini anlatan filmin izleyiciyinin kendisini sorgulamasına neden olacak! Filmde altı kadın oyuncunun yanı sıra erkek oyuncular Yavuz Bingöl, Ahmet Mümtaz Taylan ve Mete Horozoğlu da oyunculuklarıyla göz dolduruyor.

GALADAN KARELER - FOTO GALERİ

DEMET AKBAĞ'DAN ERMENİCE TÜRKÜ - WEB TV

"BİZ HER TÜRLÜ ŞİDDETE KARŞIYIZ"

Sıradan bir mahallenin, sıradan kadınları hiç bu kadar kışkırtıcı olmamıştı! Mahalleye yeni taşınan psikolog Eylem’e (Belçim Bilgin), terk edilmesinin acısını unutturmak amacıyla bir bir kapısını çalan kadınlar için, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Elbette onlara dünyayı dar eden erkekler için de! 

FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ - WEB TV

Hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ), mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın), çocuklarına ilişmediği sürece günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök) ve annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez), hayatı pembe görmeye çalışan kuafor Füsun (Asuman Dabak). Tüm bu kadınlar önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları KURTULUŞ SON DURAK’ta buluşturacak.

 

Kahramanlarımızın tek sarsılmaz ilkesi “Biz her türlü şiddete karşıyız!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle