GeriKelebek Seyahat çantası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seyahat çantası

İngiliz stilinde gündelik kıyafetler

River Island’ın yaz koleksiyonunda yüzde 50 indirim başladı. 80’li yılların izdüşümlerini yansıtan koleksiyonda kadınlar için ikon ve grafik baskılı renkli elbiseler, askılı üstler, mini şortlar ve aksesuvar seçenekleri var. Erkek koleksiyonundaysa İngiliz stilini yansıtan gündelik yaşamın izlerini taşıyan rahat kıyafetleri bulabilirsiniz.

Dolgun dudaklarasahip olun

Carmina Lip Booster, içeriğinde kullanılan polymer yapısıyla dudakları dolgun gösterip nemlendiriyor. Belirgin ve daha yumuşak olmasını sağlıyor. Altı farklı renk seçeneği var. Lipstick 670 ise cildi besleme özelliğine sahip. Nem kaybını önleyen ruj, parlaklık ve dolgunluk sağlıyor.

Parıltılı gözlük sapları

Versace güneş gözlüğü koleksiyonu cazibe ve yaratıcılığı birleştiriyor. Yeni modeller gözlük saplarında süslemeler ve dekoratif detaylarla tasarlanıyor. Yuvarlak ve köşeli çerçeveler, kemik ve asetat seçenekler, yüzü saran büyük tek parça camlar yeni tasarımlar arasında öne çıkıyor. Swarovski kristalleri koleksiyona zenginlik katıyor. Geniş çerçevelerde kare ve yuvarlak hatlar, saplarda sade parıltılar dikkat çekiyor.

Özgür ve çağdaş erkeğin saati

Kenneth Cole’un IKC1405 modeli, stil sahibi çağdaş erkeklere hitap ediyor. Saatin poliüretan siyah deri kayışı, kasayı çevreleyen gümüş rengi çelik kasasıyla uyum sağlıyor. Gün ve ay göstergesi gibi özellikler de gün içinde işlerinizi kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle