GeriKelebek Sevgilisiyle geldi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevgilisiyle geldi

Sevgilisiyle geldi
refid:18126698 ilişkili resim dosyası

Türkiye'ye ünlü akını devam ediyor. Pazartesi sabahı eşiyle birlikte mavi tura çıkan Michael Douglas Bodrum'a gelmişti. Ve dün de Jodie Foster 18 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ve iki çocuğuyla birlikte Türkiye'ye geldi.

OSCAR ödüllü sinema yıldızı Jodie Foster, 18 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Cydney Bernard, çocukları Charles (13) ve Christopher “Kit” (10) ile beraber Türkiye’ye geldi. Grup, İzmir-Selçuk’taki Efes Harabeleri ile Meryem Ana Evi’ni gezdi. 48 yaşındaki Foster ve kendinden 10 yaş büyük sevgilisi, 2007 yılında kısa süreli bir ayrılık yaşamış, bu ayrılığa ünlü oyuncunun genç bir kadınla yakınlaşmasının yol açtığı iddia edilmişti. İlişkilerinde neredeyse 20 yılı geride bırakan Foster ve Bernard, Türkiye gezisinde Efes turu sonrası bir gece Şirince’deki Güllü Konakları’nda kaldı. Aile, önceki gün çarşıyı gezip ev yemekleri yedi. Emekli öğretmen Uğur Aytekin’e ait Efes Köftecisi’ne de uğrayan oyuncunun tercihi mücver ve taze fasulye oldu. Foster’ın kaldığı otelin müdürü Zeynep Erdilek, onun Efes ve Meryem Ana’ya hayran kaldığını, Anadolu’nun zengin tarihinden çok etkilendiğini söyledi.

HACI OLDU

Sessiz sedasız Türkiye’ye gelen Jodie Foster, geçtiğimiz gün kimseye haber vermeden Efes’e gitti ve Meryem Ana Evi’ni ziyaret ederek hacı oldu. Geceyi Mine ve Oya Narin’in sahibi olduğu Güllü Konakları’nda geçiren Oscar’lı oyuncu, ertesi gün bol bol hediyelik alışveriş yapıp ilçeden ayrıldı.


 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle