GeriKelebek Sevgililer için randevu yeri bulmak onun mesleği
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevgililer için randevu yeri bulmak onun mesleği

Sevgililer için randevu yeri bulmak onun mesleği
refid:29640087-spot ilişkili resim dosyası

Hem dünyayı geziyor, hem de para kazanıyor. Bir kadın için en imrenilecek işi yapan Laila Swann‘ı diğer seyahat blogger’larından en önemli farkı, yaptığı işin tanımı.

Her şey bir gün Instagram hesabı üzerinden sevgililere tavsiye vermesiyle başladı. Sıradan 9-5 işler yerine dünyanın dört bir yanını gezen Swann’ın amacı, sevgililerin ziyaret edebileceği ve randevuya çıkabilecekleri en ideal yerleri bulmak. Yani New York’ta şu restoranta rezervasyon yaptırın, Roma’da şu tepeyi görün ya da Rio de Jenerio’da şurada Salsa yapın gibi…

O BİR 'RANDEVU UZMANI'

Kısaca, yaptığı iş “Randevu uzmanı”… Laila Swann, geçtiğimiz günlerde yapılan ve 750 kişinin yarıştığı bu bol maaşlı işi kapan Swann artık popüler bir ilişki sitesi adına çalışıyor. İşinde sıkılan veya sevmediği işlerde çalışmak zorunda kalanların iç geçirmesine sebep olabilecek Swann’ı Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz. @lailaloves

Sevgililer için randevu yeri bulmak onun mesleği

Laila Swan'ın paylaştığı fotoğraflar görenlere, "Yediğin içtiği nsenin olsun bize gezip gördüğünü anlat dedirtiyor." Tıpkı bir mekanda yediği çikolatalı bu çilekler gibi.

Sevgililer için randevu yeri bulmak onun mesleği

İlgili videolar:

İLK RANDEVUDA KADIN SÜRÜCÜ ŞOKU

Her şeyden habersiz birkaç erkekle randevu ayarlayan kadın, yemekten sonra sürücü koltuğuna geçiyor ve düz vites kullanmakte iyi olmadığını söylüyor. Erkeklerden sürüş tavsiyeleri alan kadının aslında profesyonel bir sürücü olduğu korku dolu anlardan sonra ortaya çıkıyor.

ÇIRILÇIPLAK BİR EŞ BULMA PROGRAMI

Hollanda'da yayınlanan 'Adam zkt Eva' adlı reality show'da bir çift ıssız bir adada buluşuyor. Programı daha dramatik hale getirmek için randevunun ortasında adaya bir üçüncü kişi geliyor.

İlk buluşmada bunları yapmayın


Yorumları Göster
Yorumları Gizle