GeriKelebek Seni güzel seçen jüride ben de vardım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seni güzel seçen jüride ben de vardım

Hülya Avşar’ın konukları arasında yer alan Erol Evgin, Avşar’a ilginç bir hatırlatma yaptı. Ünlü sanatçının birinci seçildiği güzellik yarışmasında jüri üyesi olduğunu söyleyen Evgin, ‘Ben oyumu sana vermiştim’ dedi.

Hülya Avşar, her hafta değişik konukların yer aldığı programında bu hafta Derya Baykal, Kahtalı Mıçı, Erol Evgin ve illüzyonist Altuğ Tuncer’i konuk etti. Avşar, ilk konuğu olan Derya Baykal’a eşi Ferhan Şensoy’la ayrılığını sordu. Eşiyle ayrıldıktan sonra daha iyi arkadaş olduklarını belirten Derya Baykal, ‘Ben kendi hayatımı şu an daha iyi yaşadığıma inanıyorum. Bu arada tiyatro oyunumuzun gerçek adı ‘Benim Harika Boşanmam’. Ancak yanlış anlaşılmaya neden olmasın diye ismini ‘Ben Boşanıyorum’ olarak değiştirdik’ şeklinde konuştu. Bu arada yönetmenliğini Zeki Alasya’nın yapacağı ‘Cumhurbaba’ adlı bir sinema filmine başladıklarını söyleyen Baykal, ‘Bu bir Sinan Çetin filmi. Cumhurbaşkanının eşini oynuyorum. Eşim ise Zeki Alasya. Çok beğenileceğini biliyorum’ dedi. Avşar’ın ikinci konuğu Kahtalı Mıçı’ydı. Avşar’ın ‘Evinizde çocuklarınız rock müzik dinleyip kafalarını sallıyorlar mı?’ sorusuna, ‘Benim evimde öyle şeyler olmaz. Haluk Levent’i severim ama evimde rock müzik çalmaz’ dedi. Yıllar önce Kürtçe türkü söylediği için cezaevine bile girdiğini söyleyen Mıçı ile Avşar, birlikte Kürtçe şarkı seslendirdi.

Şaşırtan sürpriz

Hülya Avşar Şov’un son konuğu ise Erol Evgin’di. Evgin, sanatçının ‘Türkstar yarışmasını beğeniyor musunuz. Bu insanlar sanatçı olabilirler mi’ şeklindeki sorusuna öyle bir cevap verdi ki, Hülya Avşar için tam bir sürpriz oldu. ‘Ben Bulvar gazetesinin yaptığı yarışmada jüri üyesiydim ve sen mavi bir elbise ile karşıma gelmiştin. Seni o zaman seçtim ve oyumu verdim. Yalnız çok başarılı olduğunu için çalıştın ve sanatçı oldun. Dolayısıyla o insanların da çok çalışmaları gerekiyor’ yanıtını verdi. Erol Evgin’in kendisini birinci seçen jüri arasında olduğunu program sırasında hatırlayan Avşar, ‘Evet doğru, şimdi hatırladım. Siz bana oy vermiştiniz. Benim Türkiye güzeli seçilmem de sizin çok desteğiniz var’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle