GeriKelebek Semra Özal zayıflamak istiyorsa Mısır’a gitsin
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Semra Özal zayıflamak istiyorsa Mısır’a gitsin

Manken Tuğba Özay, kendi kullandığı aerobik DVD metoduyla kilo vermek isteyen 8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal’a zayıflamak için Mısır’a gitmesini önerdi.

Türk Hava Yolları uçağıyla önceki gece Kahire Uluslararası Moda Fuarı’na katılmak üzere Mısır’a giden Özay, Kahire’de aç kalarak kilo vermekten korktuğunu belirterek, şunları söyledi:

‘Daha önce Kahire’ye hiç gitmemiştim. Orada yiyecekler çok yağlıymış. Aynı program çerçevesinde 15 tane arkadaşım benden önce oraya gittiler. Orada bir şey yiyemiyorlarmış. Benden yiyecek bir şeyler istediler. Ben de orada bir şey yiyemeyeceğim. Aç kalmamak için buradan kepekli yiyecekler, meyve, yoğurt ve çay götürüyorum.’

Program çerçevesinde bir hafta orada kalacağını belirten Özay, ‘Boyum 1.82, kilom ise 60. Orada kilo vermekten korkuyorum. Semra Özal benim kullandığım aerobik DVD metoduyla kilo verecekmiş. Bence zayıflamak istiyorsa Mısır’a gitsin’ dedi. Manken Tuğba Özay, geçtiğimiz yıl fitness, aerobik ve thai-box egzersizlerinden oluşan sağlıklı, basit ve eğlenceli bir DVD-VCD programı hazırlamıştı. Mayolu görüntüleriyle deniz kenarında egzersiz hareketleri yapan Tuğba Özay’ın DVD’sinin faydalarını öğrenen Semra Özal da bu metotla zayıflama kararı almış, bir davette güzel mankenden aerobik DVD’sini istemişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle