GeriKelebek Semiramis bara gitmeye tövbeli
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Semiramis bara gitmeye tövbeli

Semiramis Pekkan, çok sevdiği İbrahim Tatlıses’i dinlemek için iki hafta önce Etiler Keops’a gitmiş, ancak en ön masada keyif yaparken mekanda patlayan silahlarla neye uğradığını şaşırmıştı. Pekkan, bu olay sonrası gece kulüplerine gitmeye tövbe etti! ‘Patlayan silahlar, sıkılan kurşunlar sonrası masanın altına nasıl girdiğimi bir Allah bilir’ diyen Semiramis Pekkan, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda alışveriş turundaydı... Semiramis Hanım, önümüzdeki hafta çıkacağı Bodrum seyahati için yüklü bir alışveriş yaptı. Sonra da bir cafe’ye gidip dinlendi.

Çebi’nin yeni aşkı

Adını Gökhan Çarmıklı’nın kuzeni olarak duyuran, Serdar Bilgili ile yaşadığı Bodrum kaçamağıyla da magazin dünyasının tanıdığı yüzlerden biri haline gelen Leyla Çebi, üç aydır Murat Arslan’la birlikte... Geride bıraktığımız haftalarda Paris ve Milano’yu kapsayan bir de seyahate çıkan sevgililer, birkaç gece önce Etiler’deki Şamata Bar’daydılar... O akşam Arto’nun şarkılarıyla eğlenen Çebi, ertesi gün ise ortaokul yıllarından beri tanıdığı Eda Atak’la Nişantaşı Beymen Brasserie’de buluşup öğle yemeği yedi.

Eskrim dersleriyarın başlıyor

Taktik düşünme yeteneğini geliştiren ve çabuk karar verip aksiyon almayı gerektiren eskrim sporuna ilgi duyanlar, yarından itibaren Hillside City Club-Etiler’de başlayacak eskrim derslerine katılma şansına sahipler... Son derece yüksek fiziksel kondisyon ve çabuk düşünüp karar verebilme becerisi gerektiren bu sporda oyuncular Epe, Flöre ve Kılıç isimli üç farklı silah kullanabiliyor. Zihinsel bir oyunun bütün koşullarını içeren eskrimde oyuncunun saniyenin onda biri gibi kısa bir sürede, bir sonraki hamlesine karar verip uygulaması gerekiyor. Eskrim Milli Takım Antrenörü Meral Gören yönetiminde verilecek dersler için şimdiden çok sayıda başvuru yapılmış bile...

Alışveriş molası

Gülbin Simitçioğlu’nun Haldun Peksayar’la evliliğinden olan kızı Tuğba Peksayar, sosyetenin en alımlı kızlarından... Tuğba, annesinin ikinci evliliğini yaptığı Erkan Simitçioğlu’yla da çok iyi anlaşıyor. Anne-kız geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda alışverişe çıktılar. Gülbin Hanım ile Tuğba, yaz aylarında Beylerbeyi Sarayı’nda yapılacak olan Tansa Mermerci ile Can Ekşioğlu’nun düğün törenleri için Yıldırım Mayruk’a kıyafet siparişi verdiler o gün... Ardından da biraz dinlenmek için Beymen Brasserie’de oturup kahvelerini yudumladılar.

Aşk mı yaşıyorlar

Pınar Altuğ’un eski eşi Umut Elçioğlu ile Öykü Erdem bir süredir beraberlermiş... Halen vatani görevini yapmakta olan ve son üç ayını tamamlamak için şafak sayan Elçioğlu, yeni sevgilisiyle hafta sonları kiraladığı dairede buluşuyormuş. Erdem, henüz Pınar Altuğ’dan ayrılmadan önce, Bodrum’da tatil yaparken görüp hoşlandığı Elçioğlu ile yeni yeni başlayan aşklarını kimsenin bilmesini istemiyormuş... ikili, şimdilerde bu beraberliği nasıl olup de Elçioğlu’nun İstanbul’a dönmesinden sonra gizli tutabileceklerini düşünüyormuş.

Üzerine yapıştı

Siren Ertan, Giorgio Armani’nin bahar ayları için özel olarak ürettiği kumaştan diktiği trençkotu neredeyse üzerinden hiç çıkarmaz oldu. Geçtiğimiz akşam ressam İsmail Acar’ın Toprak Sanat Galerisi’ndeki sergisine katılan Ertan, aynı trençkotla gecenin ilerleyen saatlerinde köpeği Pink’i Nişantaşı sokaklarında gezdirirken çıktı karşıma...

Apartmanda defile

Modacı Ayla Dümer, yeni sezon modellerini, Demet Şener, Asuman Krause, Ebru Güzel gibi ünlü mankenlerin yer aldığı bir defileyle tanıttı. Nişantaşı Ralli Apartmanı’nda yapılan defilede, apartman dairesi podyuma dönüştürüldü. Ayla Dümer’in kızı Müge ve damadı Ercan Canmutlu’nun da izlediği defile sonrası Ercan Bey, kayınvalidesinin modellerini eşinin üzerinde görmekten zevk aldığını belirtti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle