GeriKelebek Seksenler 188. bölümde düğün telaşı yaşanıyor - İzle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seksenler 188. bölümde düğün telaşı yaşanıyor - İzle

Seksenler 188. bölümde düğün telaşı yaşanıyor - İzle

Seksenler 188.bölümde Ergun ve Nazlı düğün telaşı sonunda mutlu sona doğru gidiyor. TRT 1'in sevilen dizisi Seksenler 188. bölümde düğün heyecanı tüm mahalleyi sarıyor. Peki dizinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte Seksenler 188. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar

Seksenler 188. bölüm fragmanına Ergun ve Nazlı'nın düğün telaşı damgasını vuruyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında komik anlar ön planda olurken, duygusal sahnelerde bu bölümde yer alacak. Seksenler 188. bölüm oldukça eğlenceli sahnelerle tanıtıma yansıdı. Peki Seksenler 188. bölümde başka neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde ekrana gelecek sahneler

Ergun ve Nazlı’nın yıllardır beklediği an gelmiştir. Nikaha saatler kalmıştır. Ergun ile evleneceği için oldukça heyecanlı olan Nazlı’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Nazlı’nın gelinliğini teslim etmesi gereken Emel, gelinliğin üzerindeki vişne lekesini çıkaramadığı için ne yapacağını bilememektedir. Emel ve Rıza, çareyi Nazlı’ya yeni bir gelinlik almakta bulur. Bütün bunlar yetmezmiş gibi nikah günü geldiğinde Ergun ortalardan kaybolur.

Herkes evden çıkmak için hazırken, damat Ergun’un gelini almaya hala gelmemiş olması başta Fehmi olmak üzere herkesi çok sinirlendirir ve meraklandırır. Nazlı ise çok üzgündür. Ergun’un nerede olduğu merak konusudur. Diğer taraftan Niyazi ise en büyük aşkı Nazlı’nın, Ergun ile evlenecek olmasından dolayı çok üzgündür.

Seksenler 187.Bölümde neler yaşanmıştı?
Seksenler 187.Bölüm. Nazlı’nın Kına Gecesinde Duygusal Anlar Yaşanacak!Ergun ve Nazlı’nın evlenmesine çok az kalmıştır. Ergun, Nazlı ile birlikte yaşayacakları evi tutmuş, neredeyse nikah hazırlıkları tamamlanmıştır. Ergun ve Nazlı nikah için çok heyecanlıyken, Ergun’un para harcamasını engellemeye çalışan dayısı Selçuk, ikiliye zor anlar yaşatır.Ergun, Nazlı ve ailesi için bohça yapması gerektiğini yeni öğrenmiştir. Ergun başta Fehmi olmak üzere ailenin tüm fertleri için hediyeler almaya ve bohçayı hazırlamaya başlar. Ergun, özellikle Fehmi için hediye bulmakta çok zorlanır.Nazlı’nın gelinliğini Emel dikecektir. Ancak talihsiz bir kaza sonucu gelinliğe vişne lekesi bulaşır. Komiser Rıza ve Emel, lekeyi çıkarmaya çalışsalar da başarılı olamazlar. Bu sırada Nazlı ise gelinliğini merakla beklemektedir.Nazlı için evde çok güzel bir kına gecesi organize edilir ve mahallenin tüm kadınları, akrabalar davet edilir. Kına gecesinde Rukiye ve Nazlı arasında duygusal anlar yaşanır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle