GeriKelebek Şarkı yarışması mı kalça yarışması mı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şarkı yarışması mı kalça yarışması mı

Mazhar Alanson’un, Türkiye’yi Eurovision’da temsil edecek olan Gülseren için, ‘Bu kadın, dünyadaki en iyi şarkıyı söylese de o kalçalarla bir şey yapamaz’ açıklaması tartışma yarattı.

Akrep Nalan: İşi kalçaya dökmeyin

Bu bir şarkı yarışması mı, yoksa kalça yarışması mı anlamadım. O kızın bir günah keçisi haline getirildiğini düşünüyorum. Şarkı kötü olabilir ama Sertab için de kıyametler kopmadı mı, ‘İngilizce şarkı olur mu, bu şarkı kötü’ denmedi mi. Ben çok iyi bir yorumcuyum, katılamayacak mıyım şarkı yarışmasına! Müzik dünyasında çok fazla kilolu sanatçı var. İşi kalçaya dökmenin anlamı yok. Mazhar’a hiç yakışmayan bir eleştiri. Rahmetli Çetin Alp’i de böyle günah keçisi yapmışlardı.

İzzet Öz: Bunun adı şarkı yarışması

Bence Mazhar’ın böyle bir açıklama yapmaya ihtiyacı yoktu. Gülseren’i tanımam ama o da bir şarkıcı, gün gelecek diğer popüler sanatçılar gibi isim olacak. Etkiden tepki doğar. Ezildiği için bu kız birden göklere çıkarılacak. Bir star daha doğmuş olacak. Bir star daha yaratıyoruz. Eurovision’da her şey bir bütündür ama bu kadar yerilmemeli. Bunun adı şarkı yarışması. Kendileri de bu yarışmaya katıldılar sonuçta. Ya bu kızcağız onlardan daha fazla puan alırsa, o zaman nasıl bakacaklar.

Garo Mafyan: Geyik muhabbetini geçti

Herkes yorum yapabilir, herkese saygı duymak lazım. Müzik yarışmasında bu tarz bir eleştiri tabii ki doğru değil. Herkes yıkıcı eleştirilerde bulunuyor. Bilen de bilmeyen de konuşuyor. Eurovision konusu artık geyik muhabbetini bile geçti. Her şeyin bir ciddiyeti vardır.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle