GeriKelebek San: Elektrik kaçak değil, sözleşme yok
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

San: Elektrik kaçak değil, sözleşme yok

Ahmet San, cuma gecesi canlı yayında tansiyonu 23’e çıkıp bayılan Zerrin Özer’in kaçak elektrik kullanmadığını, sadece dağıtım şirketi ile sözleşme yapmayı unuttuğunu söyledi.

Türkstar yarışmasının 4.hafta elemelerinde en çok oyu alan Simge birinci olurken, Seçil elendi. Otelde aynı odayı paylaşan Simge ve Seçil, sonuç açıklandığında sahnede çok duygusal anlar yaşadılar. Gözyaşlarına hakim olamayan Simge, oda arkadaşı Seçil’e sarılıp ağlarken, ‘O çok iyi bir ses ve iyi yerlere geleceğine inanıyorum’ dedi. Jürinin devamlı elenmesi gerektiğini söylediği Sevil, bu hafta ilk kez sarı odada kalırken elenmekten yine kurtuldu. Sevil’in elenmesi gerektiğini vurgulayan Armağan Çağlayan, ‘Yarışmada en kötü performansı Sevil gerçekleştiriyor ama bu hafta da elenmeyecek. Belçika’daki arkadaşları sürekli oy atıyor, bence Sevil yüzünden yarışmada kalmayı hak eden yarışmacılar elenmesin’ dedi. Cuma günü canlı yayında tansiyonu 23’e çıkıp, Amerikan Hastanesi’ne kaldırılan Zerrin Özer’in, rahatsızlığı yüzünden dün gece yayına katılamadığını söyleyen Ahmet San, ‘Zerrin Silivri’deki evine kaçak elektrik çekmiş değil, yalnızca dağıtıcı firma Bedaş Elektrik’le sözleşme yapmayı unutmuş. Evine sayaç bağlatıp gelen faturaları ödeyen Zerrin Özer, dağıtıcı firma ile sözleşme yapmayınca mahkemelik olmuş. Bugün Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan geldi ve olayın çözülmesi için Zerin’e yardımcı olacağını söyledi. Kendisini bu işi halledince makamında ziyaret edip teşekkür edeceğiz’ dedi.

Yumruğun maksadı yok

Türkstar’ın 23 Nisan’daki performans gecesinde dayısı Ahmet Kaya’nın ‘Kafama Sıkar Giderim’ adlı şarkısını seslendiren ve bu yüzden Ercan Saatçi’nin tepkisini çeken Simge’nin, elini yumruk yaparak şarkı söylemesi de eleştirildi. Simge ‘Bunun tek amacı güç almak. Bir yerlere masaj vermek gibi bir maksadım yok. Planlanmış bir şeyi de ifade etmiyor’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle