GeriSağlık SORU VE CEVAPLAR 35
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

SORU VE CEVAPLAR 35

Sağlığınızla ilgili soru ve sorunlarınızı paylaşabilir ve yol gösterici yanıtlar alabilirsiniz. Ancak unutmayınız ki, sağlık sorunlarınıza çözüm bulmanın en doğru yolu, uzman bir hekime muayene olmaktır. Sorularınıza verilen cevaplar öneri niteliğinde ve bilgilendirme amaçlıdır. Her türlü tıbbi tedavi için mutlaka hekiminize danışınız.

SORU
i.günler benim sorunum başımla ilgili boynumun sağ tarafında sürekli ağrı oluyor bu ağrı daha sonra başımın sağ tarafında uyuşmaa yol açıyor.yine sağ kolum çok halsiz çabuk yoruluyor ayrıca 3aydan beride 5sn kadar süren takılmalarım var insanlarla anlık iletişim kopukluğu oluyor nöroloji bölümüne gittim rotgen de birşey çıkmadı lütfen bana sonuç alabilmem için yardım edin 32 yaşındayım bu durum beni düşündürüyo çevremdeki insanlarda bu rahatsızlığımın farkında bana yardımcı olursanız sevinirim.
CEVAP
Nöroloji polikliniğinde çekilen röntgnin ne olduğu ve bir ileri incelemenin var olup olmadığı bu konuda önemlidir. Çünkü nörolojinin takip tmesi gereken bir durumdur. Takip ve tadavileriniz konusunda düzenli olamanız ve kendinizinde yapıaln işlemleri takip etmeniz uygun olacaktır.


SORU
iyi günler benim bir kaç aydır ayak topuğumun iç kısmında şişme oluyorrr hekime gitmeyi düsünüyorum ama bir türlü işlerden fırsatım olmadııı..ciddi bir durummu yardımcı olursanız şimdiden tsk ederimmm kolayyyyy gelsinnnn
CEVAP
Ayak topukğuna şişme ve ağrı topuk dikeni denilen bir rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir. Çok ciddi bir durum değildir. Bir ortopedi uzamanına danışarak gerekli tetkik ve tedavilerinizn yapılması uygun olacaktır.
 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle