GeriSağlık Kavitasyon yöntemiyle zayıflama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kavitasyon yöntemiyle zayıflama

Kavitasyon yöntemiyle zayıflama

Kilo problemi çağımızın en büyük sorunlarından biri. Eğer orantılı bir şekilde kilo alıp veriyorsanız şanslı gruptansınız ama bölgesel kilolarla baş etmek bazen sadece diyetle ya da yürüyüş gibi genel egzersizlerle çok zor. Yağlanma problemini çözmek için ise operasyon geçirmek istemiyorum diyorsanız kavitasyon gibi yöntemleri araştırmaya başlayabilirsiniz.

Kavitasyon anestezi kullanmadan, iz bırakmadan, ağrısız bir şekilde vücudu forma sokmak anlamına gelir. Liposuctionın risksiz bir alternatif şeklidir. Yağ hücrelerinin erimesini sağlar. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Kavitasyon yöntemiyle zayıflama

Bu işlemin diğer işlemlerden en büyük farkı yapılan işlemin ağrısız ve acısız olması kişinin seanstan sonra gündelik hayatına devam edebilmesi  ve ayrıca uygulama yapılan bölgede herhangi  morluğun veya şişkinliğin olmamasıdır.

Kavitasyon yöntemiyle zayıflama

Fakat tedaviden önce uygulanması gereken bazı kurallar vardır. Tedavi başlamadan önce bol bol su içilmeli hatta tedaviye başlamadan 1-2 gün önce günde en az 2,5 -3 litre su tüketilmelidir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle