GeriSağlık Felçli adamın eşi ile ilk dansı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Felçli adamın eşi ile ilk dansı

Felçli adamın eşi ile ilk dansı

Joel ve Lauren lisede tanışıp sevgili oldular. Birbirlerine söz vermişlerdi. Hayatları boyu birbirlerini seveceklerdi. Ancak 2009 yılında Joel korkunç bir kaza geçirdi ve telefon direğine çarpan arabadan dışarı fırladı. Yaşaması mucize olarak görülüyordu.

Lauren sevgilisi Joel'e verdiği sözü tuttu ve onu bir an olsun yalnız bırakmadı. 2013 yılında da evlendiler. Evlilik yıldönümlerinden 2 yıl sonra ise her çift için belki sıradan bir şey olan "ilk dansı" yapabildiler. Joel gördüğü terapilerle ayakta duruyordu. 

Felçli adamın eşi ile ilk dansı

Kazada kafası içerden omurgasından ayrılmıştı. Uzunca bir süre fizik tedavi gören genç adam tek başına oturamıyordu bile. Yine bir gün terapiden sonra fizik tedavi uzmanı ona sandalyesinden kalkmasını önerdi. Genç adamın kalkmaya niyeti olmasa da terapisti onu zorladı. Ve 6 yıl sonra ilk defa ayağa kalktı. 

Lauren o anları şöyle anlattı, "Eğer sulu gözlü birisi olsaydım burada tam anlamıyla dağılırdım. Benim için nefes kesici bir andı. Sadece Joel'e 'Aman Tanrım ne kadar da uzun boylusun' diyebildim. Yıllardır ayağa kalkmadığı için onun uzun boylu olduğunu unutmuştum."

Edwin McCain'in "I'll be" parçasında dans ederken, terapisti ise o anları kaydetti. Görüntü ise izleyen herkesi duygulandırdı. 

Felçli adamın eşi ile ilk dansı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle