GeriKelebek Ruhum iki günlük aşkları kaldırmaz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ruhum iki günlük aşkları kaldırmaz

Ruhum iki günlük aşkları kaldırmaz
refid:8596858 ilişkili resim dosyası

Begüm Kütük, Elele dergisine hem çarpıcı pozlar verdi hem de ilginç açıklamalarda bulundu.

Begüm Kütük, Elele dergisinin yeni sayısına hem çarpıcı pozlar verdi hem de ilginç açıklamalarda bulundu. "Ruhum iki günlük aşkları kaldırmaz" diyen 27 yaşındaki oyuncu, sözlerine "Ömür boyu sürecek aşkın peşindeyim" diye devam etti.
Begüm Kütük’le Bebek Kahve’nin denize en yakın masasında buluşuyor, konuşmaya orada başlıyoruz. İlk olarak yaşamı boyunca hep doğru zamanda doğru yerde olduğunu, karşısına çok güzel fırsatların çıktığını, şansın hep ondan yana olduğunu anlatıyor. Şüphesiz bunun arkasında yaşama, insanlara ve kendine olan pozitif yaklaşımı var. "Bir tarafım gayet sağlamcı, ayakları yere basan, mükemmeliyetçi ve eleştireldir; diğer tarafımsa ’Aman boşver canım’ der,

Ruhum iki günlük aşkları kaldırmaz
rahattır. İkisi dengeleniyor gibi" diyor.

Ben manken değilim

Begüm çok hareketli, yüksek enerjili bir kadın. Bu enerjiyi hiçbir şekilde atamadığını anlatıyor. O yüzden bir yıldır sinema programı için her hafta bir yerlere koşturuyor, röportajlar yapıyor ve bu programın kendisine iyi geldiğini söylüyor. Enerjisini harcadığı tek proje de bu değil tabii... Melih Gümüşbıçak’la birlikte sunduğu "Can Dostum" isimli yarışma programı ve "Hayat Güzeldir" dizisinde üstlendiği rol de var...

6 yılı aşkın süredir oyunculuk ve 1,5 yıldır sunuculuk yapmasına rağmen hálá meslek hanesine "manken" yazılmasına ise içerliyor Begüm Kütük... "Boyunuz uzun ve fiziğiniz düzgün olunca hemen manken yazıyorlar. Ben mankenlikten ekmek yemiyorum ki, bugüne dek toplasanız 10 defileye ancak çıkmışımdır. Yıllardır da modellik yapmıyorum" diyor. Artık modellik yapmıyor ama yedi yıl öncesinin Best Model of Turkey üçüncüsü o...

"Sonsuz aşk" meselesi

O bir "Balkan güzeli"... Kökler Arnavutluk, Bosna-Hersek ve Yugoslavya’ya kadar uzanıyor. Anne ve babası, o 18 yaşındayken ayrılmış. Şimdi baba İzmir’de... Anne ise İstanbul’da, Begüm’le beraber yaşıyor.

Ebeveyn boşanmasının en büyük çocukluk korkusu olduğunu ve başına geldiğini söylüyor: "Üzülmüştüm tabii, çünkü anneme ve babama çok düşkündüm. En büyük fobim onların ayrılmasıydı. Her ne kadar 18 yaşında ve buluğ çağını

/images/100/0x0/55ea54ecf018fbb8f878fbb5
aşmış bir genç kız olsam da üzücü bir dönemdi. Ancak geçti."

Melankolik, romantik

Ya aşka, ilişkilere bakış açısı... Bakın kendini nasıl anlatıyor: "Ben çok melankolik ve romantik bir tipim. Evlenmek istiyorum. Çünkü hálá sonsuz aşka inanıyorum. Ömür boyu o insanla olmak istiyorum. Bir de ben biraz gelenekçi bir tipim; bir kere sevdim mi severim. Çok özverili davranırım, çok fazla kendimden veririm, ilişkim için çok çaba harcarım. Bu kadar emeğimin karşılığında ’Senden sıkıldım, gidiyorum’ dediği anda yıkılabilirim. Tanıyorum kendimi, zor toparlanırım."

Öldürmeyen güçlendirir

"Zor toparlanırım" diyor ama bir yandan da öldürmeyenin güçlendireceğine inanıyor. İki günlük aşkların insanı da değil. Ruhu kaldırmıyor. "Benim için aşk çok önemli. Bu devirde insanlar biraz maymun iştahlı. İki gün biriyle, üç gün biriyle... Ben öyle değilim. Her hücremde aşkı hissetmem lazım. Hayatı çok tutkulu yaşıyorum çünkü" diyor.

Ruhum iki günlük aşkları kaldırmaz
Bugüne kadar özel hayatını deşifre etmemiş olsa da, bu röportajda yaşadığı aşkı da anlatıyor. Bir senedir karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile birlikte olduğunu söylüyor.

Aşık, mutlu, huzurlu

Güzel oyuncu, ilişkisini gözleri parlayarak anlatıyor: "Son bir senedir çok mutlu olduğum, çok sevdiğim ve sevildiğim, keyif aldığım bir ilişkim var. Erdil’in çok özel bir insan olduğunu düşünüyorum. Zeki, akıllı, komik, iyi yürekli ve çok merhametli... Kafamda bir erkeğe dair hayal ettiğim bütün özelliklere sahip. Onunla olmak ruhumu dinlendiriyor. Bu benim için çok özel bir şey. Karşımda beni koşulsuz sevdiğini düşündüğüm biri var. Beni gerçekten çok mutlu ediyor, her anlamda hayatımın her evresinde bana destek oluyor Erdil. Her programımı izliyor, yorum yapıyor. Aramızda 9 yaş fark var. Ben yaşımdan dolayı hayata dair heyecanlarımı ve paniklerimi paylaştığım zaman gayet soğukkanlı davranabiliyor. ’Bu da geçecek, daha iyi olacak’ diyebiliyor, bu anlamda en iyi arkadaşım..."

Erdil’den hayatımın hediyesini aldım

Begüm Kütük, geçen yıl doğum gününde sevgilisi Erdil Yaşaroğlu’ndan müthiş bir hediye almış: "Erdil’le birlikte ’Factory Girl’ü izleyip bayılmıştık. Sienna Miller’ın oyunculuğundan ve Edie Sedgwick’in hikayesinden çok etkilenmiştim. Ben filmi düşünürken Erdil’den öyle bir sürpriz geldi ki, yaşamım boyunca aldığım en güzel hediyeydi. Bir fotoğrafımı almış, photoshop’la oynamış ve bir ’Andy Warhol eseri’ yaratmış. Altına da ’Erdil Warhol’ diye imzasını atmış!"

Elele ile form tutun

Elele dergisinin nisan sayısı, dans ederken zayıflatan Latino FİT DVD hediyeli... İspanyol hocalar tarafından Elele okurları için hazırlanan DVD’deki tango, flamenko ve Latin dans figürleri, yaza kusursuz bir karın ve incecik bir belle girmeyi kolaylaştırıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle