GeriKelebek Projelerin hepsi depremzedeler için
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Projelerin hepsi depremzedeler için

İptal edilen konserler ve turneler ileri bir tarihe bırakıldı.

Tüm Türkiye'ye acı dolu günler yaşatan deprem afeti; sanat, spor, podyum ve televizyon dünyasının çalışmalarını altüst etti. Yaşanılan yas nedeniyle konserler ve turneler iptal edilirken, sanat dünyasının ünlü isimleri depremzedelere yardım ve moral amacı taşıyan organizasyonlarla yeniden sahne alacaklarını belirtiyorlar.

Muazzez Ersoy

İstanbul, Ayvalık ve Bodrum gibi ona yakın konserini iptal eden sanatçı, bir, iki ay ekstralara da çıkmama kararı aldı.

Ferda Anıl Yarkın

25 Ağustos-11 Eylül arası onyedi beldede gerçekleştireceği konserlerinin tümünü iptal etti.

Grup Gündoğarken

Önceden 1 Eylül tarihinde Atatürkçü Düşünce Derneği adına İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenmesi beklenen konser iptal edildi. Bu konser ileriki günlerde yardım amaçlı olarak tekrar düzenlenecek.

Aşkın Nur Yengi

Sanatçı tüm özel ekstralar ve konserlerini ileri bir tarihe erteledi.

Kubat

Kaset ve stüdyo çalışmalarını sürdürüyor. Ancak tüm ekstraları iptal etti.

Coşkun Sabah

Sabah'la birlikte Naşide Göktürk ve Küçük Onur gibi toplam sekiz sanatçının katıldığı, Şen Organizasyon tarafından düzenlenen Anadolu turnesi ileri bir tarihe ertelendi.

Mahsun Kırmızıgül

Tüm özel ektraların yanı sıra, Yavuz Bingöl'le birlikte İzmir Fuarı’ndaki gazino programlarını iptal ettiren sanatçı ‘‘Elele’’ kampanyası için çalışıyor.

Kenan Doğulu

Doğulu, aylar süren kaset çalışmasını tamamladı. Ancak 18 Ağustos'ta da Bay Müzik tarafından piyasaya sürülmesi planlanan ‘‘Ben Senin Her Şeyinim’’ adlı kaseti deprem acısının biraz dinmesi için bekletiliyor. Ayrıca Doğulu her türlü ekstra çalışmalarını da iptal etti.

Edip Akbayram

Elif Karlı ile birlikte çıkacakları turneyi ileri bir tarihe aldılar.

Songül Karlı

İsmail Türüt ile birlikte yapmayı planladıkları Karadeniz ve Anadolu turnelerini ertelerken, moral konserlerinde yer almayı planlıyorlar.

Eda-Metin Özülkü

Çift geçtiğimiz ay piyasaya çıkartıkları yeni albümlerin tanıtımını yapacakları konser çalışmalarını iptal ederken, depremzedeler için yardım konserlerine hazırlanıyorlar.Yorumları Göster
Yorumları Gizle