GeriKelebek Progressive house cumhuriyetinin eş başkanları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Progressive house cumhuriyetinin eş başkanları

Progressive house cumhuriyetinin eş başkanları
refid:29733178-spot ilişkili resim dosyası

Swedish House Mafia’nın dağılmasının ardından Steve Angello yoluna solo projesi ile devam ederken diğer ikili Axwell ^ Ingrosso olarak harika bir duo oluşturdu!

Gerek demokrasisi gerekse kültürü ile İskandinavya’nın medar-ı ifttiharı olan Swedish House Mafia dağıldığı zaman çok üzülmüştük. Axwell, Sebastian Ingrosso ve Steve Angello’dan oluşan bu üçlünün dağılmalarının ardından Steve Angello yoluna solo projesi ile devam ederken diğer ikili Axwell ^ Ingrosso olarak harika bir duo oluşturdu!

İlk performansını 2014 yılında New York’ta düzenlenen Governors Ball Music Festival’de gerçekleştiren ikili bugüne dek Can't Hold Us Down, Something New, On My Way ve Sun Is Shining adında 4 harika şarkı yayınlasa da yeni albümleri bu yıl sonunda hayranları ile buluşacak.

Doğruyu söylemek gerekirse EDM çoğu insan için sanat değildir. Elbette Axwell ^ Ingrosso’yu Wolfgang Amadeus Mozart ile kıyaslamak doğru olmasa da bu ikilinin parçaları diğer DJ ve yapımcılara göre çok daha fazla duygu içeriyor. Hem savaşmayı, geleceğin güzel geleceğini vaad eden şarkı sözleri hem de vurucu ritimleri ile ikili Swedish House Mafia’da dalgalandırdıkları bayrağı ellerinden bırakmaya hiç niyetli değiller.

Her ne kadar Axwell ^ Ingrosso’nun15 Ağustos KüçükÇiftlik Park konseri 19 Aralık Life Park’a ertelense de Türkiye’deki hayranları onları heyecanla beklemeye devam edecekler. Yazıyı daha fazla uzatmadan sizi ikilinin umut güzelliklerle dolu son video klibi ile baş başa bırakalım.Progressive house cumhuriyetinin eş başkanları


Yorumları Göster
Yorumları Gizle