GeriKelebek Poyraz Karayel 55.bölüm fragmanında şoke eden sahne
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Poyraz Karayel 55.bölüm fragmanında şoke eden sahne

Poyraz Karayel 55.bölüm fragmanında şoke eden sahne

Poyraz Karayel'de gerilim sürüyor. Son bölümde Sinan annesi ve Sadreddin'in konuştuklarına şahit olmuş, konuşulanları babasına söylemişti. Poyraz o telefondan sonra şoka girmiş hemen Sadreddin ile görüşmüştü. Peki o görüşmede neler olacak? İşte Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı..

Poyraz Karayel'de bu hafta da heyecan dorukta. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel'e Bahri Baba'nın kararı damgasını vuracak. Artık herkes Ayşegül'ün vurulmasında Sadreddin'in parmağı olduğunu biliyor. Peki Poyraz Karayel yeni bölümde neler olacak?

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ayşegül’ün vurulması başta Poyraz olmak üzere herkesi perişan eder. Ayşegül yaşama tutunmak için savaşırken Poyraz da yaşamın kıyısında gezmektedir, Ayşegül’ün başına gelenlerden kendini sorumlu tutmaktadır.

Bahri ise Ayşegül’ün vurulması üzerine kanlı kararlar alır. Bu kararlar yüzünden Poyraz’ın Bahri uğruna büyük bir fedakarlıkda bulunması gerekir. Sadreddin Ayşegül yüzünden büyük bir vicdan azabı içindedir. Tüm olanları Begüm’e anlatır. Begüm bu olayın sorumlusunun Sadreddin olduğunun anlaşılmaması için kurnazca bir plan yapar. Fakat, Sadreddin’le tüm konuşmalarını Sinan çoktan duymuştur bile.

Sinan Ayşegül’ü vurduranın Sadreddin olduğunu babasına söyleyecek midir? Neşet ise Ayşegül’ün vurulmasıyla ne kadar kahrolmuş olsa da bunu da kendini fırsata çevirmenin bir yolunu bulur. Neşet’in planını bu sefer Poyraz bozabilecek midir?:


POYRAZ KARAYEL 55.BÖLÜM 2. FRAGMANI!

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle