GeriKelebek Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanı duygulandırdı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanı duygulandırdı

Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanı duygulandırdı

Poyraz Karayel Çarşamba günü çok duygusal bir bölümle izleyecisinin karşısına çıkacak. Geçen hafta yayınlanan son bölümünde Ayşegül'ün vurulduğu sahne ile biten bölümden sonra şimdi herkes merakla Ayşegül'e ne olacağını merak ediyor. Diğer merak edilen konu ise Ayşegül'ün vurulmasına Sadreddin'in neden olduğu ortaya çıkacak mı? İşte Poyraz Karayel'de bu hafta yaşanacaklar.

Poyraz Karayel efsanesi devam ediyor. Dizinin yayınlanan son bölümünün son sahnesinde Ayşegül vurulmuş, Polat büyük şok yaşamıştı. Ayşegül'ün vurulmasına kimin sebep olduğu ortaya çıkarsa ortalık karışacak. O günden sonra Sadreddin'in aileye girme fırsatı tamamen ortadan kalkacaktır. İşte Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanında yaşananlar.

Yaptığı plan yüzünden kız kardeşinin vurulmasına sebebiyet veren Sadreddin olayın ortaya çıkmaması için elinden geleni yapacaktır..İşte Poyraz Karayel'de bu hafta yaşanacaklar. Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!

POYRAZ KARAYEL 54. BÖLÜM FRAGMANI


Poyraz Karayel'de son bölümde akşam neler oldu? Neşet ise tüm kötü planlarına devam etmektedir. Ayşegül'ü olan aşkından her şeyi göze alan Neşet babasının intikamını almak için de yeni planlar yapmaya devam eder. Sadreddin'i yanına çektikten sonra her şeyi daha rahat yapan Neşet'e Poyraz bu bölümde dur diyebilecek mi?

Poyraz Karayel'de bu hafta neler olacak? Ayça ve Batuhan'ın aileleri yeniden bir araya geliyor ve ilişkileri konusunda yüzyüze görüşüyorlar! Bahri Baba Tutuklanıyor. Sadreddin ve Poyraz Karşı Karşıya Geliyor!

Bahri mafya babası Yusuf’u öldürmek suçuyla tutuklanır. Bahri’nin suçsuzluğunu kanıtlamanın tek yolu yalancı tanığı bulmaktır. Meltemler her yolu deneyip yalancı tanığın izini bulamayınca Poyraz yalancı tanığa karşılık takas yapmak için dört mafya babasını kaldırır. Fakat Sadreddin’in himayesindeki bu mafya babalarının Poyraz tarafından alıkonulması, Sadreddin’i çok zor durumda bırakır. Sadreddin’in rüştünü ispatlamak için ne yapıp edip o mafya babalarını kurtarması gerekmektedir. Böylece Sadreddin ve Poyraz bir kez daha karşı karşıya gelir. Üstelik bu sefer ki onları çok daha dönüşü olmayan yollara sokacaktır. Ve bu savaşta ikisinin de çok sevdiği biri zarar görecektir...

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜM İZLE

Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanı duygulandırdı


POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sadreddin’in Adil’in adamlarının başına geçtiğini duyan Bahri çok sinirlenmiştir. Yine de Sadreddin’i geri kazanmak için bir adım atar. Fakat Sadreddin’in yeni yerinden vazgeçmeye niyeti yoktur. Tam tersine Bahrilere inanılmayacak tehditlerde bulunur. İpler iyice gerilir.

Neşet ise hastaneyi yakarak Ayşegül’ü işsiz bırakmıştır. Şimdi sırada işsiz kalan Ayşegül’ü kendisiyle çalışmaya ikna etmek vardır. Ayşegül kararsız kalsa da Poyraz’ın bu teklife şiddetle karşı çıkması Ayşegül’ü beklenmedik bir karar vermeye iter.

Sadreddin’i Adil’in adamlarından koparmak için Poyraz’ın başka bir planı vardır. Fakat bu planı Neşet’in öğrenmesi tüm dengeleri altüst eder. Bahri hiç beklemediği bir tehlike ile karşı karşıyadır...

Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanı duygulandırdı


 POYRAZ KARAYEL 53. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 


Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanı duygulandırdı


Poyraz Karayel 54. yeni bölüm fragmanı duygulandırdı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle