GeriKelebek Poyraz Karayel 51. yeni bölümde Neşet'in tehlikeli planı - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Poyraz Karayel 51. yeni bölümde Neşet'in tehlikeli planı - izle

Poyraz Karayel 51. yeni bölümde Neşet'in tehlikeli planı - izle

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel 51. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Bahri, torunuyla ilgili gerçeği öğreniyor. Poyraz ve Sadreddin arasındaki gerilim ise artıyor. Poyraz Karayel 51. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.


Bahri Baba, Torunuyla İlgili Gerçeği Öğreniyor!

Bahri’nin torunu hakkındaki sırrı öğrenmesi ortalığı karıştırır. Bahri Sadreddin’i ve Songül’ü evden kovar. Sadreddin ise tüm bu olanlardan Poyraz’ı suçlamaktadır, Poyraz’ın tüm bunları bile bile yaptığını iddia etmektedir.

Sadreddin’in Bahrilerden uzaklaşması Neşet ve adamları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Peki Sadreddin bu oyuna gelecek midir?

Bu arada Poyraz’ın Begüm-Sadreddin ilişkisini öğrenmesi Sadreddin-Poyraz düşmanlığını bir üst boyuta taşır. Tüm bu gerginlikler Neşet’in tam istediği şeydir. Poyraz’la Ayşegül’ün arasını açmak için adım adım ilerlemektedir. Üstelik Ayşegül’ün hayatına girmek için çok tehlikeli bir planı daha vardır...

POYRAZ KARAYEL 51. BÖLÜM 2. FRAGMANI

POYRAZ KARAYEL 51. BÖLÜM FRAGMANI


POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ama bu Adil için gerçekten bir son olacak mıdır?

Poyraz ve Ayşegül nihayet normal bir hayata dönüyor olmanın mutluluğu içindedir. Fakat çok romantik başlayan geceleri hastanede biter, üstelik hastanede hiç beklenmedikleri kişilerle karşılaşacaklardır. Neşet ise herkesten gizlediği planında adım adım ilerlemeye devam eder. Planının şimdiki aşamasında hedefindeki isim Sadreddin’dir... Peki planının asıl amacı

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle