GeriKelebek Poyraz Karayel 51. yeni bölüm fragmanı nefes kesti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Poyraz Karayel 51. yeni bölüm fragmanı nefes kesti!

Poyraz Karayel 51. yeni bölüm fragmanı nefes kesti!

Poyraz Karayel bu hafta 51. bölümüyle ekranlara geliyor. Macera ve heyecan dolu bölümleriyle Kanal D'nin büyük izleyici kitlesine sahip olan dizisi Poyraz Karayel 51. bölümünde neler yaşanacak? Sadreddin ve Songül'ün sırrını Bahri öğreniyor! Peki Bahri şimdi ne yapacak? Bahri, torununun babasının Sadreddin olmadığını öğreniyor! İşte Poyraz Karayel 51. bölüm fragmanı ve yaşanacaklar

Çarşamba akşamı ekranlara gelen Poyraz Karayel'de müthiş sürprizler vardı. İzleyiciyi ekrana kitleyen Poyraz Karayel'in yeni bölümde en etkileyici sahne Adil'in canlı canlı toprağa gömülmesi oldu. Şimdi ise Poyraz Karayel 51. yeni bölüm fragmanı heyecanı başladı. Peki Poyraz Karayel 51. bölümde neler yaşanacak? İşte sevilen dizinin tüm detayları

Soluksuz izlenen diziler arasında başı çeken Poyraz Karayel son bölümü ile yine kasıp kavurdu. Geçtiğimiz hafta nefes kesen bir finalle merakta bırakan Poyraz Karayel'in 50. bölümü de çok iddialıydı. Kanal D ekranlarında ikimci sezonunu başarılı bir şekilde sürdüren ve yayın saati sabırsızlıkla beklenen dizilerinden Poyraz karayel'in son bölümünde Bahri'nin en büyük düşmanı Adil Topal, canlı canlı gömüldü. 

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahri'lerin eline düşen Adil yolun sonuna gelmiştir. Bahri, Adil’i en korktuğu şekilde öldürmeye karar verir; canlı canlı toprağa gömerek. Ama bu Adil için gerçekten bir son olacak mıdır? Poyraz ve Ayşegül nihayet normal bir hayata dönüyor olmanın mutluluğu içindedir. Fakat çok romantik başlayan geceleri hastanede biter, üstelik hastanede hiç beklenmedikleri kişilerle karşılaşacaklardır. Neşet ise herkesten gizlediği planında adım adım ilerlemeye devam eder. Planının şimdiki aşamasında hedefindeki isim Sadreddin’dir... Peki planının asıl amacı nedir? Poyraz Karayel olay yaratan sahne ile ekranlara geldi. Herkesin merak ettiği Adil öldü mü? sorusu yanıt buldu.

Macit Koper Poyraz Karayel'e Veda Etti

Kanal D'de çarşamba akşamları yayınlanan 'Poyraz Karayel' dizisinde Adil Topal karakteri öldü, usta oyuncu Macit Koper diziden ayrıldı.Poyraz Karayel’in dün akşam yayınlanan 50. bölümünde Bahri Umman’ın eline düşen Adil Topal, diri diri toprağa gömülerek öldürüldü. Diziye geçtimiz aylarda katılan usta oyuncu Macit Koper de canlandırdığı Adil Topal karakterinin ölmesiyle diziye veda etmiş oldu. Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı "Poyraz Karayel"in konusu şöyle; Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır. Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal Dekranlarına bağlayacak.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle