GeriKelebek Portakal’da Madsen krizi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Portakal’da Madsen krizi

Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne katılan Hollywood’un ünlü aktörlerinden Michael Madsen, Woody Harrelson ile tartıştı.

Oldukça canı sıkılan Madsen, izinsiz fotoğraf çekilmesini ve doğum gününde eşiyle konuşacağını bahane ederek festivali terk etmeye kalkıştı. Madsen ile Harrelson’ı David Carradine yatıştırdı.

Her yıl yarattığı tartışmalarla gündeme gelen Antalya Altın Portakal Film Festivali’ni bu kez yabancı sanatçılar karıştırdı. Ünlü yönetmen Tarantino’nun en has adamı Michael Madsen ile sinemaseverlerin ‘Katil Doğanlar’ filmiyle tanıdığı aktör Woody Harrelson, festival gecesi birbirine girdi. Birbirlerine oldukça sert ifadeler kullanan iki yıldız oyuncunun arasındaki tartışmanın büyümesini ise, Türk TV izleyicilerinin 80’li yıllarda ‘Kung Fu’ dizisindeki ‘Çekirge’ rolüyle yakından tanıdığı aktör David Carradine önledi.

Açılış gecesi kokteyli sırasında Michael Madsen ve Woody Harrelson’ın arasında gergin konuşmalar yaşandı. Bir ara Madsen, ‘Sen de adam mısın?’ diyerek Harrelson’ın üzerine yürümeye yeltendiyse de araya David Carradine girdi ve Madsen’e sarılarak sakinleştirmeye çalıştı. Tartışma sert bir üslupla sürerken Harrelson’ın ayrılmasıyla sona erdi.

Kavgayı David Carradine ayırdı

Hollywood’un iki ünlü aktörü Michael Madsen ile Woody Harrelson arasındaki kavgayı, David Carradine araya girerek önledi.

Flaşlara kızdı

ABD’li sanatçı Michael Madsen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in konuşması sırasında oldukça sıkıldı ve birden ayağa kalkarak salondan ayrıldı. Törene Madsen’in yanında gelen Elif Dağdeviren de peşinden salondan çıktı. Michael Madsen’i otele bırakıp yaklaşık 45 dakika sonra tiyatroya dönen Elif Dağdeviren, gazetecilere, ‘Michael’in bu gece doğum günüydü. Los Angeles’ta bulunan hamile eşi mesaj çekip doğum gününü kutlamış. Bunun üzerine Madsen çok duygulanmış. ‘Niye eşim yanımda değil’ düşüncesiyle geceden ayrıldı’ açıklamasında bulundu. Dağdeviren, olayın perde arkasını ise Hürriyet’e şöyle anlattı: ‘O sırada fotoğraf çektiler, mikrofon uzatıp röportaj yapmak istediler, o da sinirlendi. Tepki gösterme nedeni, aniden kamera ışığını açıp rahatsız edilmesidir. Otele gidip eşini aramak istediğini söyledi, ben de kendisiyle kalktım. Kapıda üzerine saldırmışlar çok sinirlenmiş. Kendisiyle otele gittik, sonra ben geri döndüm. Mesele budur.’

Yorumları Göster
Yorumları Gizle