GeriKelebek Popüler gelin başları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Popüler gelin başları

Popüler gelin başları
refid:6931442 ilişkili resim dosyası

<1>Foto <1>galeri Düğün mevsimi tüm hızıyla sürüyor. Gelin adayları düğünde saçlarını nasıl yaptıracaklar? İşte bu yılın gelin başı modası...

2007'nin gelin başı modası, yakında düğünü olacak gelin adaylarının en büyük merak konusu. Sosyetenin vazgeçilmez Kuaförü Can Tümenci, gelin adaylarına bu yılın gelin başı modasını sundu. Tümenci, gelin adayının saçının renginin ve modelinin giyeceği gelinlikle uyum içinde olması gerektiğini belirterek, "Gelinler çok açık renklerden kaçınmalıdır, Açık renk daha olgun gösterir, ayrıca ten rengine dikkat etmelidir. Balyaj ve doğal gölgeler uygulanarak gelinlerin problemleri ortadan kalkar" açıklamasını yapıyor.

Tümenci, 2007 yaz gelin başlarında modasında, doğal dalgaların ve nostaljik topuzların ön plana çıktığını belirterek, bu modellerde doğal ve yapay çiçekler kullanıldığını vurguluyor. Ünlü kuaför, "Yüz şekli ve profil saç yapımında en önemli yeri tutar. Çok abartılı ve iddialı saç modellerinden kaçınılmalı. Bir önerimde düğün günü gelinin stres yaşamaması için saç modelinin önceden prova edilmesinde büyük fayda vardır" uyarılarında bulunuyor.

Can Tümenci Saç&Güzellik Danışma Merkezi: (0212) 63 86 33-34

Foto galeri - İşte 2007'nin gelin başı modası...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle