GeriKelebek Pirinçli nikah
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pirinçli nikah

Pirinçli nikah

Derin Mermerci
ve Cem Aydın, önceki gün Aydın’ın Gümüşsuyu’ndaki evinde nikâh masasına oturdu. Çift, mart ayında görkemli bir düğün yapacak.

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Derin Mermerci ve Doğuş Yayın Grubu’nun eski CEO’su Cem Aydın, nisan ayında başlayan aşklarını nikâh masasına taşıdı. Çift, önceki gün Aydın’ın Gümüşsuyu’ndaki deniz manzaralı dairesinde evlendi. Törene gelinle damadın yakın çevresi ve ailesinden yaklaşık 40 kişi katıldı. Mermerci ve Aydın, mart ayında da görkemli bir düğünle evliliklerini kutlayacak.


Dans ederek geldi

* Derin Mermerci, saç ve makyajını evde yaptırdı. Hazırlık sırasında sırtında “Bride” (Gelin) yazan bir bornoz giydi.
* Hakan Yıldırım imzalı kısa bir gelinlik giyen Derin Mermerci, Christian Louboutin marka taşlı bir ayakkabı tercih etti.
* Nikâh töreni, planlanandan yarım saat geç başladı.
* Gelin, nikâh masasına kardeşleri Tansa Mermerci Ekşioğlu ve Yosun Mermerci Reza’nın arasında, dans ederek geldi.
* Bereket getirmesi için Mermerci’nin başından pirinç döküldü.
* Nikâhı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın kıyacağı söyleniyordu. Ancak törene Beyoğlu Belediyesi’nden bir nikâh memuru geldi.
* Derin Mermerci’nin nikâh şahitliğini eniştesi Can Ekşioğlu, Cem Aydın’ınkini ise Mermerci’nin ablası Tansa Mermerci Ekşioğlu yaptı.
* Kızı evlenirken duygulanan Ender Mermerci, gözyaşlarına hakim olamadı.
* Nikâhın ardından Derin Mermerci’nin isteği üzerine melek figürleriyle süslenen pastayı kesen çift, ilk danslarını da Duman’ın “Senden Daha Güzel” şarkısıyla yaptı.
* Davetliler, orkestranın çaldığı Türkçe şarkılar ve DJ Tankut Karakurt’un müzikleriyle eğlendi.
* Davetliler arasında gelinliğin tasarımcısı Hakan Yıldırım da vardı.
* Organizasyonu Petite Cherie şirketinin üstlendiği törende çiftin fotoğraflarını, Tansa Mermerci Ekşioğlu’nun da referansları arasında bulunduğu Nilnes Fotoğrafçılık çekti. Aynı şirket, daha önce Hande Ataizi ve Benjamin Harvey’in düğününü de görüntülemişti.

Milyon dolarlık evde kalacaklar

Derin Mermerci ve Cem Aydın, Mermerci’nin 2007 yılında 6 milyon dolara aldığı Taksim Residence’ın 730 metrekarelik penthouse dairesinde yaşayacak.

Hazırlık hummalı

Derin Mermerci ve Cem Aydın, nikâh günü Gümüşsuyu’ndaki eve gündüz saatlerinde ayrı ayrı geldi. Mermerci, ablası Tansa Mermerci Ekşioğlu ile evin önünde Aydın’ın aracından inerken görüntülendi. Saçını iki büyük papatyayla süsleyen sosyetik güzel, beyaz renkli sade elbisesiyle dikkat çekti. Yaklaşık 40 kişinin katıldığı tören öncesinde evde büyük telaş vardı. Eve gün boyunca çiçekler taşınırken, bir yandan da düğün yemeği için hazırlık yapıldı. Aydın’ın evine çalışanlar tarafından özel yemek takımları ve düğün yemekleri getirildi.


Eve girerken görüntülenen Derin Mermerci, saçındaki papatyalarla dikkat çekti.

Tansa Mermerci Ekşioğlu, Gümüşsuyu’ndaki eve gündüz saatlerinde geldi.

Sevgilisiyle katıldı

* Derin Mermerci’nin annesi Ender Mermerci, nikâh törenine uzun zamandır birlikte olduğu Hollandalı sevgilisi Herman von Alkamade ile birlikte katıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle