GeriKelebek Pascal Nouma'nın babasının sağlık durumu kritik!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pascal Nouma'nın babasının sağlık durumu kritik!

Pascal Nouma'nın babasının sağlık durumu kritik!

Eski futbolcu Pascal Nouma, babasının durumunun kritik olduğunu açıkladı. Babası için gözyaşı döken Pascal, “ Bu gözyaşı senin için baba” dedi.

Pascal Nouma, önceki gece Nişantaşı'nda habercilerin objektiflerine takıldı. Üzgün olduğu gözlenen Nouma, Paris'te yaşayan babasının çok hasta olduğunu ve durumunun da kritik olduğunu açıkladı.

Babasının durumunda bahseden Pascal Nouma, konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı ve ağlamaya başladı. Nouma: “Bu göz yaşı senin için baba… Beni böyle göremezsiniz, ben sadece ailem için gözyaşı dökerim.” diye konuştu. Babasının durumunun kritik olmasına çok üzülen Pascal Nouma, konuşurken gözyaşlarını tutamadı.

Pascal Noumanın babasının sağlık durumu kritik

Pascal Nouma kimdir?

Tam ismi ile Pascal Oliver Nouma, 6 Ocak 1972 yılında dünyaya geldi. Kamerun asıllıdır. Nouma, futbol kariyerine Paris Saint-Germain'in genç takımında oynayarak başladı. Futbol hayatı boyunca bir çok başarıya imza attı.  Ardından Türkiye'de bir çok sinema filmi ve televizyon dizisinde rol aldı, reklam filmlerinde oynadı, yarışma programlarına katıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle