GeriKelebek Parmaklar fora
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Parmaklar fora

Parmaklar fora
refid:4951460 ilişkili resim dosyası

Madonna’nın müzik dünyasına adım attığı 80’li yıllarda vazgeçilmez aksesuvarı olan parmaksız eldivenler yeniden trend oldu. Son dönemde dünyaca ünlü birçok sanatçı parmaksız eldivenleriyle objektiflere takılıyorlar.

Modacılar dönem dönem, nostalji sevdasından mı yoksa üretimde tıkanıklıktan mı bilinmez, geçmiş yılların çizgilerini bugüne taşıyorlar. Geçmişten günümüze taşınan son akım da Madonna sayesinde 80 gençliğinin vazgeçilmez aksesuvarı olan parmaksız eldivenler. Madonna’nın müziğe adım attığı yıllarda moda haline getirdiği, hayranları arasında da kısa sürede yayılan parmaksız eldiven çılgınlığı 2006’da geri döndü.

Bugünün genç yıldızları, özellikle de şarkıcıları, eldivenlerden birer ikişer edindiler bile... Kimi deri, kimi dantel, kimi saten tercih ediyor, ama ille de ellerine bunlardan birer tane geçiriyorlar.

Yaz aylarıyla eldiven kelimesi pek bağdaşmasa da bu moda yayılmaya devam ediyor. Mikrofonu parmaksız eldivenli elleriyle tutmanın kendilerine apayrı bir hava kattığını düşünenler arasında Kelly Clarkson, Lindsay Lohan ve Beyonce Knowles da var. Her birinin tarzı farklı, ama aksesuvarları aynı...

Yorumları Göster
Yorumları Gizle