GeriKelebek Paris gettosunda olanları anlıyorum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paris gettosunda olanları anlıyorum

Paris gettosunda olanları anlıyorum

Fenerbahçe’de bir yılını dolduran Fransızlar’ın dünyaca ünlü futbolcusu Nicolas Anelka, Elele’nin sorularını yanıtladı. Nic39 markasıyla hazır giyim sektörüne giren Anelka, "Paris gettosunda futbol dışında iş bulmak zordur" dedi.

Beyazlar tercih edilir

Paris gettosunda olanları anlıyorum. Çünkü geldiğim yeri unutmadım, geldiğim yeri biliyorum. Orada yaşayan gençler de kendilerini göstermek, bir şeyler yapabileceklerini göstermek için, fark edilmek için arabaları yaktılar. Paris gettosunda yaşayan gençler için futbol dışında iş bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Çünkü her zaman beyazları seçerler. Bu yüzden olaylar çıktı.

Ben olsam yakmazdım

Ben Versailles doğumluyum. Oralarda yaşamanın ne demek olduğunu biliyorum ve ünlü doğmadım. Ancak ünlü olmasaydım ve halen Paris gettosunda yaşıyor olsaydım da arabaları yakmazdım. Çünkü annem, babam ve abilerim
/images/100/0x0/55eaeeaff018fbb8f89ff657
beni böyle yetiştirmedi. Ben evden çıkmayı sevmem, İstanbul’da da öyleyim. İstanbul’da iki kere gece çıktım, biri Fenerbahçe’nin şampiyonluğundaydı.

5 arabası 2 evi var

Nicolas Anelka’nın Paris ve Dubai’de birer evi var. Aston Martin, Chrysler, Mercedes, Mini Cooper ve Ford Impala 1963 olmak üzere de beş arabası bulunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle