GeriKelebek Paramparça dizisi 63. bölümde heyecan dorukta!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paramparça dizisi 63. bölümde heyecan dorukta!

Paramparça dizisi 63. bölümde heyecan dorukta!

STAR TV'nin heyecanla takip edilen dizisi Paramparça 63. bölümü ile bu akşam seyirci karşısına çıkacak.Pazartesi günleri ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Harun ve Dilara arasında gerilim artıyor. Annesinin doldurmasıyla Harun iyice bileniyor. Dilara bir seçim yapmak zorunda. Paramparça 63. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.

Paramparça bu akşam herkesi ekrana kilitleyecek. 63. bölümü ile ekrana gelecek olan Paramparça dizisinde Harun ve Dilara arasında gergin dakikalar yaşanacak. Dilara bir karar vermek zorunda... Cihan ise Ayşe ile yeni bir yola çıkıyor. Paramparça 63. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

Yalıya Baskın

Medyada yer alan mutlu aile tablosu fotoğrafları ortalığın karışmasına sebep olur. Ayşe, Cihan’ın bir yandan kendisiyle ilişki yaşadığını, öte yandan Dilara ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünür. Harun ise, oğlu Demir’i Cihan ile görünce beyninden vurulmuşa döner. Üzerine bir de Maide Hanım, “Dilara seni oyalıyor” deyince, Harun soluğu yalıda alır.

En zor karar

Harun’un Demir’i kaçırmasına engel olamayan Dilara, Cansu ile birlikte Harun’un peşine düşer. Harun, Dilara’ya seçme şansı bırakmayacak bir teklifle gelir. Ya Cihan ve çocuklarını bırakıp kendisiyle gelecek ya da bir daha bebeğinin yüzünü göremeyecektir...

Yayın Günü: 25 Nisan Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

PARAMPARÇA 63. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 63. BÖLÜM 2. FRAGMANI

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hazal’ın, Ayşe’nin hastası olduğunu öğrenen Maide Hanım, Ayşe’nin Cihan ile tanışıklığını sorgular. Ayşe’ye sürpriz yapmak için habersizce evine giden Cihan ise gördüğü manzara ile şoka girer çünkü evde Ayşe’den başka hiç ummadığı biri daha vardır.

Deniz, yıllar sonra kavuştuğu babası Burhan’a Rahmi Bey’in yaptıklarını anlatır. Rahmi Bey’den intikam almak isteyen Burhan, onunla tanışıklık kurmanın bir yolunu bulur. Patronluğa iyice adapte olan Deniz, Cansu’nun artık kendisini sevmediğini düşünmekte ve kalbini taşlaştırmaktadır.

Harun, Dilara’yı her şeyi geride bırakıp kendisiyle yeni bir hayat kurması için ikna etmeye çalışır. Dilara kesin kararını vermek zorundadır. Maide Hanım, Dilara’nın Harun’u oyaladığına emindir. Harun buna ihtimal vermezken, gördüğü bir fotoğraf ile herkes için her şey değişir.

PARAMPARÇA NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça sezon sonu final mi yapacak yoksa yeni sezonda devam edecek mi sorusu yanıt buldu.
Star TV’de başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Hümeyra ve Şükran Ovalı’nın paylaştığı Paramparça dizisi için yeni sezon kararı verildi.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Paramparça dizisi 3. sezonda da yayınlanmaya devam edecek.Başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın olaylı şekilde ayrılmasından sonra senaryoda değişikliğe giden ve yeni oyuncuları kadrosuna katan Paramparça dizisinin bu sezon final yapması bekleniyordu. Fakat dizinin yapımcısı dizinin yeni sezonda da yayınlanmaya devam edeceğini açıkladı. Yurtdışında da çok sayıda ülkede ilgiyle izlenen Paramparça dizisi 3. sezonuyla Eylül 2016’da da Star TV’de olacak.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle